Mokamas ORLY seminaras Kaune 2019 10

Mokamas ORLY seminaras Kaune 2019 10

- Kategorijos: Seminarai
star
star
star
star
star

 Seminaro metu bus pristatyta (10:00 - 12:30):

  • Builder in a Bottle naujiena iš ORLY. Visada norėjote priauginti nagus, bet procedūra atrodė per sudėtinga ? Norėtumėte atlikti gelinį nagų priauginimą, bet užtrunkate per daug laiko ? Turite klientų, kurių nagai labai silpni ir nelaiko joks gelinis nagų lakas ? Naujiena iš ORLY - savaime išsilyginantis gelis nagų priauginimui. Builder in a Bottle gelio sistema - elastingas nagas, paprastesnė ir greitesnė procedūra lyginant su tradiciniais geliais. Priauginti nagus su Builder in a Bottle greita, paprasta, o jūsų klientai džiaugsis puikiai atrodančiais nagais.  • ORLY gelinio lako sistema - GEL FX

  • BodyGuard priemonė - turite klientų, kurių nagai silpni, lūžinėja ir trupa? ant kurių nagų neišsilaiko jokie geliniai nagų lakai ilgiau nei dieną ? Pasiūlykite savo klientams ekonomišką ir paprastą sprendimą - BodyGuard. Laimingi jūsų klientai - laimingi meistrai.

PAGEIDAUJANTIEMS - mokamas nagų dailės demonstracinis seminaras antroje dalyje (14:00 - 17:00):

  • Ombre nagų dailės technika
  • Swarovski kristalų inkrustacija į nagus

Seminaro data: 2019 05 27 d., seminarus ves trenerė Paulina
Seminarų vieta: parduotuvė VITRINAPRO V. Pietario 8, Vilniuje
Pradžia 10 val., Seminaras bus iš 2 dalių. Pirma - nemokamas dalis, o antra mokama dalis (dalyvavimas mokamoje dalyje neprivalomas, jame dalyvauti galės tik pageidaujantys dalyviai, mokamos dalies kaina 15 eur). Išankstinė registracija būtina. 
REGISTRUOTIS: internetu paspaudus ant šios NUORODOS arba Tel. 8 685 64579. El paštas: [email protected]
Organizatorius UAB VITRINA

ATEITIS PRIKLAUSO INICIATYVIEMS IR NEBIJANTIEMS NAUJOVIŲ!

Prisijunkite, kad komentuoti

Pridėti komentarą