Mėgstate naujoves? Norite išbandyti kuo daugiau įvairių produktų ir atrasti tą vienintelį, kuris Jums tinka labiausiai ? Mėgstate dalintis grožio patarimais? Tapkite VITRINA PRO grožio produktų ambasadoriu dabar! Mes nuolat ieškome nišinių grožio prekių iš viso pasaulio, kurie atitiktų Lietuvos klientų kokybės bei kainos lūkesčius, būtų inovatyvūs ir įdomūs - norėtumėte NEMOKAMAI išbandyti VITRINA PRO naujus produktus ir naujas grožio prekių kolekcijas ir pasidalinti savo įspūdžiais bei atsiliepimais? Užpildykite žemiau esančią formą ir tapkite mūsų grožio ambasadoriais dabar!

Bendradarbiavimo eiga:

1. Nemokamai atsiunčiame Jums grožio prekių rinkinuką tiesiai į namus

2. Jūs išbandote produktus ir per 30 dienų atsiunčiate mums vieno puslapio savo objektyvų atsiliepimą bei įspūdžius su nuotraukomis apie produktus. Mums tikrai svarbi objektyvi jūsų nuomonė apie produktus - kadangi savo klientams norime suteikti tik geriausios kokybės produktus ir suprantame, kad ne visi produktai rinkoje yra tokie, todėl atvirai galite parašyti ne tik produktų privalumus, bet ir minusus (jeigu tokių rasite)

3. Mes savo tinklapyje pasidaliname Jūsų atsiliepimu apie bandytus produktus, o Jums savaime suprantama lieka produktai! (: