PRISTATYMAS LIETUVOJE

 

Internetinėje parduotuvėje Vitrinapro.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą! Mes siūlome:

 

  • Nemokamas atsiėmimas Vitrina PRO parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Panevėžyje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Naujojoje Akmenėje.
  • Prekių pristatymas į namus visoje Lietuvoje (pristatome ir į kitas pasaulio šalis)
  • Atsiėmimas OMNIVA paštomatuose
  • Atsiėmimas LPEXPRESS paštomatuose

 

Nemokamas atsiėmimas. Atsiimkite prekes patys Vitrina PRO parduotuvėse ir už pristatymą nemokėkite nieko.Prekę atvažiuokite pasiimti nurodytu adresu tik gavę sms arba elektoninį patvirtinimą, kad prekė paruošta ir galite atvažiuoti atsiimti. Prekės į parduotuvę pristatomos per 1-7 dienas.

 

Prekių pristatymas į namus. Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje. Prieš pristatydamas prekes kurjeris susisieks su Jumis ir suderins Jums patogų pristatymo laiką. Siuntimo kainą visuomet galite sužinoti surinkę prekių krepšelį ir pasirinkę pristatymo būdą. Sisitema automatiškai paskaičiuoja kiek šis pristatymas Jums kainuos. Kaina priklauso nuo siuntinio svorio bei užsakymo sumos.

 

 

Atsiėmimas LPEXPRESS paštomatuose. Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu, o taip pat už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio LPEXPRESS paštomato. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pasirinkti Jums artimiausią LPEXPRESS paštomatą.  Kai siunta pristatoma į LPEXPRESS terminalą, siuntos gavėjas apie tai informuojamas SMS žinute arba el. paštu. Pranešime yra nurodomas LP EXPRESS terminalas, kuriame yra gavėjui skirta siunta bei du unikalūs PIN kodai. Turėdamas pranešimą su dviem PIN kodais, gavėjas LP EXPRESS terminale turi pasirinkti „Atsiimti siuntą“. Terminalo liečiamame ekrane paeiliui suvedus PIN kodus atidaromos gavėjui skirtos dėžutės durelės. Dėžių išmatavimai į kurias turi tilpti siunta:

 

  • S: 35 cm x 8 cm x 61 cm
  • M: 35 cm x 17,5 cm x 61 cm
  • L: 35 cm x 36,5 cm x 61 cm
  • XL: 35 cm x 36,5 cm x 74,5 cm

 

PRISTATYMAS UŽSIENYJE

 

Prekių pristaymo kainą sistema paskaičiuoja automatiškai. Ji priklauso nuo užsakytų prekių svorio, dydžio ir užsakymo sumos. Kai kuriais atvejais pristatymo kaina gali būti labai maža arba nieko nekainuoti. Mes Jums siūlome:

 

1. Greitas pristatymas per TNT kurjerių kompaniją. Į ES šalis pristatoma per 1-3 darbo dienas, į ne ES šalis 3-6 darbo dienas. Jūsų užsakymas bus pristatytas Jūsų nurodytų adresu ( į namus ar darbą). Kai tik užsakymas bus išsiųstas Jūs gausite patvirtinimą apie tai ir su laišku taip pat gausite siuntos sekimo numeriuką, su kuriuo galėsite patikrinti kur Jūsų siunta yra. Sekimo kodas aktyvuojamas per 1-2 dienas nuo išsiuntimo.

 

2. Ekonominis pristatymas registruotu paštu. Į ES šalis pristatoma per 4-10 darbo dienas, į ne ES šalis per 10- 15 darbo dienų. Jūsų užsakymas bus pristatytas Jūsų nurodytų adresu ( į namus ar darbą). Kai tik užsakymas bus išsiųstas Jūs gausite patvirtinimą apie tai ir su laišku taip pat gausite siuntos registracijos numeriuką, su kuriuo kai tik siunta pasieks Jūsų šalies teritoriją, galėsite patikrinti jos buvimo vietą tos šalies pašto internetinėje svetainėje. Jūsų siuntą paštininkas pristatys Jūsų nurodytu adresu ir perduos Jums tiesiai į rankas, jei pristatymo momentu būsite namie. Jei atvykus paštininkui Jūs namie nebūsite, jis paliks pranešimą apie gautą siuntą  Jūsų pašto dėžutėje ir Jūs ją galėsite atsiimti artimiausiame pašto skyriuje.