Absolute straightener Salerm - 1
  • Absolute straightener Salerm - 1

Absolute straightener

0 1 2 3 4
5/5 - 1 reviews

Reitingavimas
0 1 2 3 4 0
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0
Pridėti Atsiliepimai
R862
Rinkinys permanentiniam plaukų ištiesinimui su keratinu / natūraliems plaukams
83,54 €
Kiekis
Išparduota

TIK INTERNETU Pirkite 2 Salerm prekinio ženklo produktus ir antram gaukite net 40 % nuolaidą!

Aprašymas

Rinkinys permanentiniam plaukų ištiesinimui su keratinu / natūraliems plaukams - be formaldehido

Salerm Cosmetics pristato naują, puikų tiesinimo būdą su keratinu. Tai pirmas tiesintojas veikiantis kaip integruota procedūrų sistema daranti poveikį plauko žievei ir paviršiui, nenaudojant formaldehido. Pažangi tiesinimo technologija, panaudojant hidrolizuotą keratiną, apsaugo ir kondicionuoja plaukus bei užtikrina, kad jie būtų lygūs ir blizgantys.    

Keratino evoliucija: ilgalaikis plaukų ištiesinimas neprarandant blizgėjimo ir spindesio: 

  • Žingsnis 1: Įvadinė procedūra skirta sureguliuoti plauko porėtumą ir užtikrinti, kad tiesintojas veiktų vienodai. Papildoma apsauga plaukų galiukams. (R855)
  • Žingsnis 2: Tiesinimo kremas veikia plauko stiebo cistino ryšius taip ištiesindamas garbanotus, banguotus ar pasipūtusius plaukus. (R857, R856)
  • Žingsnis 3: Neutralizatorius atstato plaukų cistino ryšius naujoje formoje. (R858)
  • Žingsnis 4: Užbaigiamoji procedūra skirta intensyviai kondicionuoti jau ištiesintus plaukus. (R859)
Ar gali Absolut ištiesinti bet kokias garbanas?

Taip. Šis produktas veikia vidinę plauko struktūrą, atpalaiduodamas cistino ryšius ir suteikdamas jiems ilgalaikę, tiesią formą.

Kiek ilgai išliks procedūros efektas?

Atlikus procedūrą tam tikroje vietoje plaukai ištiesinami visam laikui. Nauji plaukai atauga įprastos formos. Rekomenduojame procedūrą pakartoti šaknims, priklausomai nuo plaukų ir garbanų tipo bei jų augimo greičio. Kartoti procedūros vietose, kurios jau buvo ištiesintos, nebūtina.

Ar galima Absolut naudoti ant dažytų plaukų?   

Taip, jei plaukai yra geros būklės. Svarbu įvertinti plauko būklę (natūralūs ar dažyti)  siekiant nustatyti kokio stiprumo produktą naudoti ir atlikti įžangines procedūras keletą dienų prieš tiesinimą. Ypač svarbu pasirūpinti prieš tai šviesintais plaukais. Savo kirpėją būtina informuoti apie bet kokias plaukų procedūras, kurios buvo atliktos, prieš panaudojant Absolut.

Produkto tipai pagal stiprumą: normaliems plaukams (plaukams, kurie nebuvo dažyti) ir dažytiems plaukams (plaukams, kurie buvo dažyti, šviesinti ar dažyti sruogelėmis).

Ar gali Absolut pakenkti mano plaukams?

Ne. Absolut yra pirmas tiesintojas sukurtas kaip pilnas procedūrų kompleksas veikiantis plauko žievę ir paviršių, nenaudojant formaldehido. Pažangi tiesinimo technologija, dėka sudėtyje esančio hidrolizuoto keratino, apsaugo plaukus ir užtikrina jų kokybę, blizgesį ir sveiką struktūrą. Labai svarbu laikytis instrukcijos nurodymų ir žinoti koks stiprumas tinkamiausias skirtingo tipo plaukams (natūralūs ar dažyti). Jei panaudojamas netinkamas stiprumas ir pažeistos vietos lieka neapsaugotos, jūsų plaukų sveikatai gali iškilti pavojus.

Ar įmanoma ištiesinti trumpus plaukus?

Dėl specifinio produkto panaudojimo būdo, reikia, kad plaukai būtų bent 5 centimetrų ilgio, siekiant, kad procedūra būtų sėkminga. Tai tinka tiek vyrams, tiek moterims. Tačiau svarbu suprasti, kad rezultatai priklauso nuo plaukų ilgio. Jei plaukai ilgesni jie turi daugiau svorio ir dėl to galutiniai rezultatai būna geresni, tai ypač pastebima kai plaukai sunkūs ir didelės apimties.

Ar Absolut suderinamas su kitomis tiesinimo priemonėmis?

Absolut gali ištiesinti bet kokias garbanas, net ir ilgalaikės šukuosenos garbanas. Svarbu įvertinti plauko būklę. Jei būklė nepatenkinama, reikia pradėti nuo atstatančių procedūrų prieš naudojant Absolut. Svarbu prisiminti, kad plaukai po ilgalaikės šukuosenos yra ypač jautrūs ir jiems reikia taikyti kuo švelnesnę procedūra bei prižiūrėti plaukus viso proceso metu, kad jie nebūtų pažeisti. Taip pat rekomenduojama tokiems plaukams atlikti paruošiamąsias procedūras kelias dienas prieš tiesinimą. 

Ar tai ilgalaikis ištiesinimas?

Tai permanentinis ištiesinimas, tačiau po kelių savaičių galima panaudoti švelnesnę plaukų tiesinimo priemonę susigarbanojusiems plaukams. Plaukai, kurių struktūra buvo pakeista, priims naują formą daug greičiau, todėl ekspozicijos laikas turi būti atitinkamai sumažintas. Visada rekomenduojama atlikti atsparumo testą ir naudoti silpnesnius produktus siekiant išvengti plaukų jautrumo padėjimo. 

Ar Absolut suderinamas su plaukų dažais?

Absolut puikiai suderinamas su plaukų dažais. Šiuo atveju svarbu atsižvelgti į plaukų poringumą. Jei Absolut ir dažai naudojami tą pačią dieną ar 48 valandų laikotarpyje, rekomenduojama pirmiausia naudoti Absolut ir tik tada dažus. Dažant sruogelėmis, taip pat pirmiausia atliekamas Absolut. Rekomenduojama, kad tarp procedūrų būtų 48 valandų tarpas. Plaukams, kurie prieš tai buvo dažyti sruogelėmis reikia atlikti paruošiamąsias procedūras bei taikyti dažytiems plaukams skirtą Absolut stiprumą.

 

Naudojimo instrukcija

1. Įvadinė procedūra: Išplaukite galvą su Salerm Purifying šampūnu (R820), kad plaukai būtų visiškai švarūs. Išdžiovinkite galvą rankšluosčiu ir užtepkite įvadinei procedūrai (Pre-treatment) skirtą priemonę (R 855). Sudėtingiems plaukams, pašalinkite tik 20-30% drėgmės prieš pradėdami antrą žingsnį.  Tepant priemonę pasistenkite, nepersotinti plaukų.

2. Tiesinantis kremas: Iššukuokite ir padalinkite plaukus dalimis, pradedant nuo sprando per visą galvą, kas 2 cm. Būtinai dėvėkite pirštines. Užtepkite tiesinantį kremą dažytiems (R857) ar normaliems (R856) plaukams, palikdami 1,5 cm tarpą iki galvos odos. Paskirstykite priemonę per visą plaukų ilgį ir pasistenkite neliesti šaknų. Niekada netepkite kremo ant galvos odos. Švelniai iššukuokite plaukus su retomis šukomis. Palaikykite šukuojamus plaukus šiek tiek įtemptus. Stenkitės ant plaukų užtepti pakankamai kremo.

3. Išlaikymas: Užtepus kremą išlaikykite plaukus kambario temperatūroje, jų nedenkite ir nenaudokite plaukų džiovintuvo ar kito karštį skleidžiančio prietaiso. Maksimalus išlaikymo laikas: Dažytiems plaukams – 15 min., Normaliems plaukams – 30 min., Atspariems plaukams – 40 min.  

Paimkite vieną sruogą iš centrinės galvos dalies, per vidurį tarp sprando ir pakaušio, apvyniokite ją aplink rodomąjį pirštą. Jei garbana išlaiko savo formą, išlaikymą galima pabaigti, jei garbana formą praranda, išlaikymą reikia tęsti. Pakartokite šį bandymą kas 5 minutes kol procesą bus galima baigti. Atkreipkite dėmesį į rekomenduojamą išlaikymo laiką.

Baigus procedūrą, plaukus plaukite drungnu vandeniu apie 5-7 minutes. Atliekant plovimą, plaukus reikia išlaikyti kiek įmanoma tiesesnius. Ypatingai storiems ar porėtiems plaukams gali reikėti daugiau laiko norint pašalinti visus produkto likučius.

4. Terminės procedūros: Išplovus tiesinantį kremą, išdžiovinkite plaukus džiovintuvu, juos pakedendami pirštais. Procesą tęskite kol plaukuose liks apie 10-20 % drėgmės, tada galima pradėti naudoti tiesinimo žnyples. Iššukuokite plaukus ir padalinkite juos dalimis, kad šukuosena primintų T raidės formą. Pradėdami nuo sprando, atskirkite 0,5 cm storio sruogeles, ne platesnes nei tiesinimo žnyplių plotis. Laikykite žnyples ne arčiau nei 1,5-2 cm nuo galvos odos. Švelniai suspauskite sruogą žnyplėmis ir pradėdami nuo šaknų, braukite per visą plauko ilgį. Kartokite šitą veiksmą du kartus, kiekvienai daliai skirdami iki 2 sekundžių. Tada pereikite prie kitos sruogos ir kartokite veiksmus kol pereisite per visus plaukus. Rekomenduojama naudoti specialias Salerm Cosmetics šukas, kuriomis lengviau suvaldyti plaukus. 

5. Neutralizatorius: Švelniai iššukuokite plaukus retomis šukomis. Užtepkite neutralizatorių (R858) ant plaukų, tiesiai iš butelio, pradėdami nuo sprando ir atskirdami plaukus 2 cm storio sruogomis. Prisotinkite plaukus tolygiai nuo šaknų iki galiukų. Tepdami neutralizatorių, šukuokite plaukus retomis šukomis, kad priemonė pasiskirstytų vienodai. Palikite veikti 5 minutes ir tada 5 minutes skalaukite plaukus.

6. Paskutinė procedūra: Užpurkškite paskutinei procedūrai (Post-treatment) skirtą priemonę (R859) tolygiai ant visų plaukų. Šis nenuplaunamas kondicionierius sulaiko drėgmę, kad plaukai atrodytų sveiki ir spindintys. Tada išdžiovinkite plaukus džiovintuvu. Neplaukite galvos 48 valandas po procedūros. 

Papildoma informacija
R862
Nauja prekė
000000007428
Klausimai (DUK)

Atsiliepimai Atsiliepimai (0)

Remiantis 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
Filtruoti:
0 1 2 3 4 (0)
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)