Green Light Bambuko lavos purvas plaukams

Green Light Bambuko lavos purvas plaukams

- Kategorijos: Naujienos
star
star
star
star
star
Šią priemonę susigundžiau išbandyti, nes beveik visą gyvenimą mane lydi pleiskanos, kad ir kiek šampūnų išbandyčiau (pigesnių ir brangesnių), įvairių priemonių, atsikratyti pleiskanų vis nepavykdavo. Niekada jų neturėjau daug, tad diskomforto tai nesukėlė ir nesukelia. Žinoma, būtų geriau jeigu jų išvis nebūtų. Galbūt jūs galite ką rekomenduoti?

Tad šis Green Light gamintojo Bambuko lavos purvas mane sudomino, nes žada dezinfekuoti, išvalyti ir kondicionuoti, suteikti plaukams švelnumo, švytėjimo ir drėkinimo.
Bandom? Bandom!
Aprašymas:
BAMBOO LAVA MUD – bambuko lavos purvas, 150 ml
Ši detoksikuojanti purvo medžiaga, kurios sudėtyje yra bambuko medžio anglies, atlieka 3 funkcijas: dezinfekuoja, išvalo ir kondicionuoja, suteikia plaukams švelnumo, švytėjimo ir drėkina. Sudėtyje esantis bambukas švelniai pašalina visus galvos odos ir plaukų nešvarumus, dėl ko pagerėja deguonies pasisavinimas, užtikrinantis geresnį aktyvių ingredientų įsisavinimą, bei paruošia plaukus tolimesniam gydymui. Kai priemonė naudojama po dažymo procedūrų, ji pašalina, visus dažų likučius nuo galvos odos ir plaukų.
Naudojimas: 
Paskleiskite maždaug 25 -30 g. preimonės ant sausų, neplautų plaukų, naudokite plaukų šepetį. Pirmiausia ant plaukų šaknų, po to per visą plaukų ilgį. Masažuokite maždaug 1 min. tada palikite veikti 5 min. Po to emulsuokite plaukus su nedideliu kiekiu vandens. Išskalaukite iki plaukai taps visiškai švarūs, tada išdžiovinkite arba tęskite tolimesnį gydymą.
Mano nuomonė:
Šią priemonę naudojau jau 2 kartus. Šiek tiek pergyvenau, kad molis sunkiaiišsiplaus iš plaukų, bet kadangi ši priemonė pritaikyta plaukams, molis itin lengvai išsiplovė.
Pati priemonė malonios (kreminės) konsistencijos, malonaus kvapo (neįkyraus), lengvai tepama ir lengvai išplaunama.Iš tikrųjų labai patiko tai, kad plaukai jaučiasi itin švarūs, švelnūs. Jaučiasi, kad plaukai ir galvos oda išplauta itin švariai, neapsunkina plaukų ir neskatina jų riebalavimosi.
Itin lengvas naudojimas ir tenkinantis rezultatas.Keliu didelius lūkesčius šiam produktui, tad tęsiu jo testavimą ir galbūt jis padės išspręsti mano galvos odos problemą?

Ar rekomenduoju? Kol kas vienareikšmio atsakymo neturiu, bet jeigu turite problemų su galvos oda arba naudojate daug įvairių priemonių plaukams, ši priemonė itin gerai išplaus plaukus ir galvos odą.

Rezultatais dar pasidalinsiu ateityje, galbūt ir jums tai bus priemonė - išsigelbėjimas :) Kol kas pirmieji įspūdžiai - teigiami

Šią priemonę galite įsigyti vitrinapro parduotuvėse, kaina 15,90.


Dėkoju, kad skaitote ir domitės,
Gražios dienos!
Eglė.♡
Originalų tinklaraščio įrašą galite rasti: https://asciaesu.blogspot.lt/2018/03/review-green-light-bambuko-lavos-purvas.html

Prisijunkite, kad komentuoti

Pridėti komentarą