ERBORISTICA

ERBORISTICA

- Kategorijos: Naujienos
star
star
star
star
star

Plaukų priežiūros srityje šį kart noriu jums papasakoti apie L'ERBORISTICA plaukų priežiūros liniją, skirtą profesionalams "Trico Bio" ir konkrečiai šios linijos seriją "2 Deep Repair" skirtą sausiems, pažeistiems plaukams. Trumpai galiu tik pasikartoti, kad pastaruoju metu esu nepatenkinta ir labai nelaiminga dėl savo plaukų būklės: jie niekad nebuvo labai gražus, tačiau pastaruoju metu, tikriausiai nuo nuolatinių dažymų, visos priemonės man tapo per silpnos! Net ir pažeistiems plaukams! Niekas negeba normaliai atkurti plauko, ko pasekoje ne tik vaizdas ėmė nebetenkinti, tačiau ir plaukas ėmė vis labiau trupėti, Šiai dienai, nustojau juos dažyti ir pradėjau naudoti šią liniją - situacija iš tiesų pasitaisiusi.

"Meilėje mes per daug klausinėjame, o jei dar imame reikalauti išsamių atsakymų, ji greitai išgaruoja."
E. M. Remarkas


Linijoje esantis augalinis keratinas, kurio struktūra anatonimiškai atitinka plauką, todėl ypatingai efektyviai įsiskverbia į plauko vidų ir atkuria jį iš vidaus, sugrąžina vientisumą, gyvybingumą ir elastingumą.

l'ERBORISTICA kompanijos pakuotės kuriamos naudojant kuo mažiau Co2, tokiu būdu saugant miškus ir gamtą. Pakuotės gamybai naudojama tik perdirbtos ir biologiškai skaidžios ir saugios medžiagos. Iš gaminių sudėčių pašalintas nikelis ir chromas (jo lieka vos <0,0001%). Dėka inovatyvių technologinių sprendimų kompanija sunaudoja 80% mažiau energijos. Visa produkcija patikrinta dermatologiškai Ferra universitete. Galiausiai - produktai tinkami veganams, nes joje nėra gyvūlinės kilmės medžiagų.

Kompanijos politika, siekiant saugoti gamtą ir gyvūniją, gaminti sveikiau ir natūraliau, tačiau ne ką prastesnės kokybės produktus man labai patinka. Todėl dar prieš pradėdama naudoti liniją, tikiuosi, kad jos poveikis bus geras ir rezultatai mane džiugins. Pasižiūrim? 


Plaukų šampūnas

Produktas: L'ERBORISTICA Trico Bio 2 Deep Repair sertifikuotas atstatantis šampūnas sausiems, pažeistiems ir lūžinėjantiems plaukams
Gamintojas: "Athena's". Pagaminta Italijoje
Paskirtis: išplauti, suteikti apimties ir purumo
Tinkamas tipas: sausiems, pažeistiems ir lūžinėjantiems plaukams
Labiausiai patiko: suteikia apimties
Labiausiai nepatiko: sunkokai putoja
Tūris: 250 ml
Kaina*: 9,90 EUR
Kur galima įsigyti: Vitrina PRO
Įvertinimas: 4/5

Ką žada gamintojas: Šampūnas atstato ir maitina išsausėjusius, lūžinėjančius ir nusilpusius plaukus. Suteikia jiems stiprumo, spindesio, apimties ir švelnumo. Išretėjusi plauko struktūra papildoma keratinu. Aktyvūs ingredientai - grynas organinis alavijo ekstraktas (20-30%), augalinis keratinas.
Naudojimas: šampūną švelniai įmasažuoti į plaukus ir nuskalauti švariu vandeniu.

Sudėtis: AQUA [WATER]ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, LAURYL GLUCOSIDEGLYCERIN*, SODIUM COCO-SULFATEPOLYAMINO SUGAR CONDENSATELAUROYL/ MYRISTOYL METHYL GLUCAMIDECOCO-BETAINEPARFUM [FRAGRANCE]HYDROLYZED VEGETABLE PROTEINVIOLA TRICOLOR EXTRACT*, GLYCERYL OLEATEVERBENA OFFICINALIS EXTRACT*, HYDROGENATED FARNESENEPOTASSIUM OLIVOYL/LAUROYL WHEAT AMINO ACIDSCALLUNA VULGARIS EXTRACT*, COCO-GLUCOSIDECENTAURIUM ERYTHRAEA EXTRACT*, PANTHENOLROSA CANINA FRUIT EXTRACT*, POTASSIUM LACTATECITRIC ACIDXANTHAN GUMSODIUM BENZOATEPOTASSIUM SORBATESODIUM GLUCONATELIMONENELINALOOLALPHA-ISOMETHYL IONONEGERANIOLCITRONELLOL.
*iš organinių ūkių
Plaukų balzamas

Produktas: L'ERBORISTICA Trico Bio 2 Deep Repair sertifikuotas atstatantis ir maitinantis balzamas sausiems, pažeistiems ir lūžinėjantiems plaukams
Gamintojas: "Athena's". Pagaminta Italijoje
Paskirtis: suteikti apimties ir purumo, stiprinti, švelninti, maitinti
Tinkamas tipas: sausiems, pažeistiems ir lūžinėjantiems plaukams
Labiausiai patiko: suteikia švelnumo ir paklusnumo
Labiausiai nepatiko: norisi stipresnio atkuriamojo poveikio
Tūris: 200 ml
Kaina*: 9,90 EUR
Kur galima įsigyti: Vitrina PRO
Įvertinimas: 4/5

Ką žada gamintojas: Balzamas atstato ir maitina išsausėjusius, lūžinėjančius ir nusilpusius plaukus. Suteikia jiems stiprumo, apimties ir švelnumo. Išretėjusi plauko struktūra pripildoma keratino. Aktyvūs ingredientai alavijo ekstraktas ir keratinas.
Naudojimas: užtepti juos ant plaukų, iš pradžių juos išplovus šampūnu, įmasažuoti į plaukus, palikti veikti kelias minutes, nuskalauti vandeniu.
Sudėtis: AQUA [WATER]ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, ERYTHRITOLCETYL ALCOHOLBEHENAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINEBEHENYL ALCOHOLBUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER*, HYDROGENATED FARNESENEPOLYAMINO SUGAR CONDENSATEHYDROLYZED VEGETABLE PROTEINROSA CANINA FRUIT EXTRACT*, POLYGLYCERYL-4 CAPRATEVIOLA TRICOLOR EXTRACT*, POLYGLYCERYL-3 RICINOLEATECALLUNA VULGARIS EXTRACT*, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDETOCOPHEROLVERBENA OFFICINALIS EXTRACT*, CENTAURIUM ERYTHRAEA EXTRACT*, LACTIC ACIDSODIUM GLUCONATEPARFUM [FRAGRANCE]LIMONENEETHYLHEXYLGLYCERINLINALOOLALPHA-ISOMETHYL IONONEGERANIOLBENZYL ALCOHOL.
*iš organinių ūkių


Plaukų serumas


Produktas: L'ERBORISTICA Trico Bio 2 Deep Repair sertifikuotas atstatantis ir maitinantis nenuplaunamas serumas sausiems, pažeistiems ir lūžinėjantiems plaukams
Gamintojas: "Athena's". Pagaminta Italijoje
Paskirtis: stiprinti, atkurti, prisotinti plaukus, suteikti minkštumo, spindesio ir apimties
Tinkamas tipas: sausiems, pažeistiems ir lūžinėjantiems plaukams
Labiausiai patiko: efektas
Labiausiai nepatiko: neaiškiai nurodytas dozavimo būdas
Tūris: 100 ml
Kaina*: 11,80 EUR
Kur galima įsigyti: Vitrina PRO
Įvertinimas: 5/5

Ką žada gamintojas: Serumas prisotina plauko kapiliarus augaliniu keratinu, stiprina ir atstato pažeistų ir lūžinėjančių plaukų struktūrą. Plaukai tampa storesni, minkštesni ir labiau spindintys. 
Naudojimas: suplakti prieš naudojimą. Tinka naudoti ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų arba sausų plaukų. Uždėti su pipete ant delnų ir tepti ant plaukų. Nenuskalauti.

Sudėtis: AQUA [WATER]ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, POLYAMINO SUGAR CONDENSATEAVENA SATIVA (OAT) KERNEL FLOURHYDROLYZED WHEAT PROTEINSODIUM COCOYL BARLEY AMINO ACIDSHYDROLYZED VEGETABLE PROTEINCALLUNA VULGARIS EXTRACT*, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDECENTAURIUM ERYTHRAEA EXTRACT*, COCO-GLUCOSIDEROSA CANINA FRUIT EXTRACT*, VERBENA OFFICINALIS EXTRACT*, GLYCERYL OLEATEVIOLA TRICOLOR EXTRACT*, LACTIC ACIDTOCOPHEROLSODIUM GLUCONATEXANTHAN GUMPARFUM [FRAGRANCE]LIMONENEETHYLHEXYLGLYCERINLINALOOLALPHA-ISOMETHYL IONONEGERANIOLCITRONELLOLCOUMARINBENZYL ALCOHOL.
*iš organinių ūkių
Skystų kristalų priemonė


Produktas: L'ERBORISTICA Trico Bio 2 Deep Repair sertifikuotas atstatantis nenuplaunama skystųjų kristalų priemonė pažeistų ir lūžinėjančių plaukų galiukams
Gamintojas: "Athena's". Pagaminta Italijoje
Paskirtis: prisotinti plaukus, stiprinti, atstatyti, suteikti minkštumo ir spindesio
Tinkamas tipas: sausiems, pažeistiems ir lūžinėjantiems plaukams
Labiausiai patiko: efektas
Labiausiai nepatiko: galbūt tik nesaugūs konservantai
Tūris: 50 ml
Kaina*: 11,80 EUR
Kur galima įsigyti: Vitrina PRO
Įvertinimas: 5/5

Ką žada gamintojas: Skystųjų kristalų priemonė prisotina plauko kapiliarus augaliniu keratinu, stiprina ir atstato pažeistų ir lūžinėjančių plaukų struktūrą. Plaukų galiukai efektyviai sutvarkomi. Plaukai tampa sveikesni, minkštesni ir labiau spindintys. 
Naudojimas: tinka naudoti ant drėgnų, rankšluosčiu nusausintų plaukų arba ant sausų plaukų. Užpurkšti 1 paspaudimą ant delnų ir tepti ant plaukų - taikyti labiau prie galiukų. Nenuplauti. 
Sudėtis: COCO-CAPRYLATEGLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL*, DICAPRYLYL ETHERHYDROGENATED FARNESENESHEA BUTTER ETHYL ESTERSPARFUM [FRAGRANCE]SQUALANEADANSONIA DIGITATA SEED OIL*, ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL*, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER*, TOCOPHEROLLIMONENELINALOOLALPHA-ISOMETHYL IONONEGERANIOLCITRONELLOLCOUMARIN.
*iš organinių ūkių
Plaukų šampūnas gana skystas, sunkokai putoja ir plaunant labai primena natūralus šampūnus, tačiau nepaisant to išplauna plaukus gerai. Nieko daugiau iš šampūno aš nesitikiu, šiuo atveju po galvos plovimo galvos oda jaučiasi švari ir tarsi sudrėkinta - toks keistai malonus komforto jausmas.

Toliau seka balzamas, kuriam man trūksta šiek tiek stipresnio poveikio, tačiau jau minėjau, kad mano plaukai stipriai pažeisti. Po balzamo jaučiu minkštesnius plaukus, jie tikrai įgauna spindesio ir daugiau apimties, tačiau labai labai norisi nors trupučio glotnumo.

Plaukų serumas yra ta priemonė, kuri mane sužavėjo ir apžavėjo labiausiai. Būtent dėl jos aiškiai pajutau, kad plaukas tapo labiau suvaldomas. Tepant produktą ant plaukų iš pradžių jaučiu lipnumą, bet greit plaukas sugeria produktą, tačiau jie lieka tokie pat purūs ir tokie pat pakelti nuo šaknų, tiesiog įgauna daugiau apimties, minkštumo ir purumo. Pastebėjau, kad serumą mėgstu naudoti dažniausiai iš visų šių priemonių. Su ja lengva ir patogu, tik dozavimo būdas man visiškai neaiškus - kiek reiktų priemonės naudoti? Ar ji neapsunkins ir nesulipins plaukų? Kol kas, kad ir kiek produkto naudočiau, nė karto nesulipino, neapsunkino ir niekaip kitaip nepablogino situacijos.

Skystųjų kristalų priemonę aš linkusi vadinti paprasčiausiu plauku galiukų serumu. Tai produktas, kuris iš karto suglotnina plaukų galiukus, suteikia jiems lankstumo, spindesio, minkštumo. Kol kas serumą naudojau per trumpai, kad galėčiau teigti, jog serumas iš tiesų geba atkurti, o ne suteikti laikiną poveikį, tačiau norisi tikėti, kad serumas gali pagydyti plaukus.


Man šita linija patinka. Viską naudojant kartu, jaučiu, kad ir mano oda jaučiasi komfortabiliai drėgna, ir plaukai purūs, didesnės apimties, minkštesni, švelnesni, spindintys. Plovimo metu, panaudojus visas priemones plaukai atrodo labai gerai, net ir džiovinant natūraliai. O per naudojimo laiką pastebėjau ir pačio plauko struktūros pakitimus: anksčiau plaukai tiesiog tragiškai stipriai smuko ir trupėjo. Šiai dienai trupėjimas nors ir ne nulinis, tačiau mažesnis. Tad darausi sau išvadas, kad visa produktų dermė duoda teigiamų rezultatų ir naudos ne tik tam kartui.Originalų tinklaraščio įrašą rasite: http://geleta-kosmetine.blogspot.com/2018/09/lerboristica-trico-bio-2-atstatanti.html

Prisijunkite, kad komentuoti

Pridėti komentarą