Green light

Volumizing Mask, 300ml

Apimtį didinanti ir maitinanti plaukus kaukė

SKU
G480143
13,32 EUR
Su PVM
Kiekis

Kaukė didinanti plaukų apimtį ir pakelianti nuo šaknų "Volumizing Mask", 1000ml

LINIJA: “Apimtis+” ( voluminizing)

TIKSLAS: suteikti apimtį, pripildyti energijos ,maitinti, bet neapsunkinti plaukų.

AKTYVŪS KOMPONENTAI: sudėtyje esantis pantenolis(vitaminas B5) yra elastingumo ir gyvybingumo šaltinis, stabdo plaukų slinkimą. Pomidorų Ištrauka maitina plaukus, atstato jų pažeistą struktūrą, suteikia blizgesį, apsaugo galvos odą nuo išsausėjimo. Mielių raugas efektyviai lygina pažeistų plaukų paviršių ir grąžina plaukams natūralų blizgesį bei tvirtumą.

PRIEMONĖS: šampūnas su pantenoliu ir vilnamedžio sėklų aliejumi; kaukė su pantenoliu, pomidorų ištrauka ir mielių raugu.

“DAY BY DAY” plaukų priežiūros ir priemonės užtikrina puikią plaukų būklę kasdien! Kiekviena Moteris žino, kad plaukų grožis tiesiog reikalauja kasdieninės priežiūros ir puoselėjimo. Skirtingų plaukų poreikiams patenkinti ir yra sukurtos penkios “Day by Day” produktų linijos. Jų naudojimas- tai profesionalus rūpestis jūsu plaukais. Šampūnai, kaukės ir fluidai praturtinti natūraliais ingredientais, biologiškai aktyviomis medžiagomis ir vitaminais. Švelnūs ir saugūs produktai įkvėpti gamtos , bet pagaminti naudojant pažangiausias technologijas.

G480143
Nauja prekė