HD COLORS RED Salerm - 1
 • HD COLORS RED Salerm - 1
 • HD COLORS RED Salerm - 2
 
 
 

HD COLORS RED

0 1 2 3 4
5,00/5 - 5 reviews

Reitingavimas
0 1 2 3 4 5
0 1 2 3 0 0
0 1 2 0 1 0
0 1 0 1 2 0
0 0 1 2 3 0
Pridėti Atsiliepimai
R1062

Ypatingą spalvos ryškumą suteikianti plaukų dažų sistema

10,66 €
Kiekis

TIK INTERNETU Pirkite 2 Salerm prekinio ženklo produktus ir antram gaukite net 40 % nuolaidą!

Aprašymas

HD Colors - Salerm Cosmetic kompanija sukūrė plaukų dažus, turinčius unikalią technologiją, suteikiančią galimybę išgauti ypatingo ryškumo spalvas, išvengiant bet kokio papildomo plaukų dažų maišymo su oksidantu.

HD Colors net tik apsaugo plaukus plaukų dažymo metu, bet ir juos atstato.

HD Colors – sudėtyje nėra:

  • amoniako ar į jį panašių medžiagų.

  • nešarminio pH.

  • nereikalingas oksidantas.

HD Colors plaukų dažai sukurti remiantis ypatingą spalvos ryškumą suteikiančia sistema, kurios pagrindą sudaro didelio tankumo spalvos pigmentai.

Tyrimų metu buvo nustatyta, kad tai yra daugiau nei žmogaus akis gali suvokti. Tokios aukštos raiškos rezultatas – nepriglystamos, ryškios ir grynos spalvos.

 

HD Colors – magnetinis efektas

 

HD Colors dažuose yra naudojami plaukų spalvos pigmentai, turintys magnetinį efektą, kurių pagrindu yra sukurta, unikliomis idėjomis ir metodais grįsta, „State-of-the-art“ technologija.

DH Colors dažuose esantys pigmentai prasiskverbia pro plauko kutikulę ir prisitvirtina giliausiuose plauko sluoksniuose ir taip užtikrina nepriekaištingą spalvos ryškumą ir ilgesnį jos išsilaikymą.

Magnetinio efekto principu veikiantys spalvos pigmentai užtikrina:

Labai ryškias, intensyvias spalvas.

Spalvos išsilaikymą iki 45 plovimų.

Plaukų apsaugą (nėra agresyvūs plaukų dažai).

Plaukui suteikia švelnumo ir minkštumo.

 

HD Colors – atstatomasis efektas

 

HD Colors dažai pasižymi tuo, kad savo sudėtyje neturi amoniako, šarminio pH, dažymo porcedūros metu nėra maišomi su oksidantu. Dėl šios priežasties HD Colors plaukų dažai nepažeidžia plauko ir yra saugūs naudoti, net ir labai silpniems plaukams.

HD Colors dažuose yra iš celiuliozės išgaunami polimerai, kurie naudoja lygiai tą patį magnetinį efektą kaip ir spalvos pigmentai t. y., prisitvirtina prie plauko pluošto.

Plaukui yra suteikiamas išskirtinis glotnumas, tiesumas, jie tampa lengviau šukuojami ir formuojami.

 

HD Colors plaukų dažų PRIVALUMAI:

 

Intensyvumas. HD Colors dažų spalvos intesyvumas yra daug didesnis, negu tų plaukų dažų, kurie yra naudojami su oksidantu, būtent dėl dažuose naudojamų spalvos pigmentų.

Aukšta raiška. HD Colors dažuose esantys spalvos pigmentai, užtikrina ypatingai aukštą spalvos raišką, kuri yra didesnė nei žmogaus akis gali suvokti.

Apsauga.HD Colors plaukų dažai apsaugo plaukus, tinka jautrią odą turintiems ir alergiškiems žmonėms, nes savo sudėtyje neturi amoniako, PPD, parabenų ir nėra maišomi su oksidantu.

Atstatymas. HD Colors plaukų dažų formulėje esantys ingredientai atstato, drėkina ir suteikia plaukams ypatingą žvilgesį.

Spalvos išsilaikymas. HD Colors plaukų dažai išsilaiko net iki 45 plovimų. Taip ilgai išliekančią spalvą užtikrina magnetinio efekto principu veikiantys spalvos pigmentai.

Spalvų maišymas. HD Colors plaukų dažai gali būti tarpusavyje maišomi. Siekiant išgauti originalesnių spalvų, galima naudoti Clear Color produktą.

 

HD Colors plaukų dažų PRODUKTAI

 

HD Colors plaukų dažų paletė turi dvi įspūdingas, griaunančias visus standartus spalvų linijas: FANTASY ir FLUOR.

FANTASY sukurta autentiškai ir kūrybingai moteriai, suteikiant galimybę išreikšti save per pačias ryškiausias spalvas. Paletę sudaro 9 ryškūs ir 1 neutralus tonas, kurisgali būti naudojamas naujų pastelinių spalvų išgavimui.

FLUOR – 5 neoninės šviesos efektą turinčios spalvos. HD FLUOR sukuria spalvas, kurios spindi tamsoje. Neono efektas išryškėja esant ultra violetinei ar juodai šviesai.

CLEAR

Talpa -150ml
Neutralus tonas, savyje neturintis jokių spalvos pigmentų, maišomas su bet kuriais

HD Colors dažais. Leidžia išgauti šimtus unikalių atspalvių. Skirtas sušvelninti ir neutralizuoti galutinį spalvos rezultatą.

RESET

Talpa - 1000ml

RESET - plaukų spalvą šalinantis produktas, skirtas naudoti tiek HD Colors, tiek kitiems plaukų dažams, naudojamiems be oksidanto, išimti Turi unikalią formulę, kuri neutralizuoja HD Colors pigmentų magnetinį efektą ir pašalina spalvą nepažeidžiant plauko.

RESET produkto PRIVALUMAI

  • Atsato plaukų spalvą į tokią, kokia ji buvo prieš dažymo procesą (jeigu plaukai buvo dažomi su dažais, kurie naudojami be oksidanto).

  • Sudėtyje nėra oksidantų ar kitų panašių medžiagų.

  •  

   Dažniausiai užduodami klausimai

    

  • Ar galima HD Colorsdažus plaukų dažymo metu maišyti su kitomis priemonėmis?

   Siekiant išgauti geriausius rezultatus HD Colors plaukų dažus rekomenduojama naudoti pagal instrukciją. Plaukų dažų nereikėtų maišyti su oksidantu ar kitomis cheminėms procedūroms atlikti skirtomis priemonėmis. Siekiant išgauti didesnę spalvų įvairovę, plaukų dažų spalvos gali būti maišomos tarpusvyje, ar su kitais plaukų dažais. Norint išgauti šviesesnius, pastelinius atspalvius ar sušvelninti spalvos intensyvumą rekomenduojama naudoti Color Clear priemonę.

   Kokie yra pagrindiniai skirtumai tarp HD Colors plaukų dažų ir Color Up?

   Color up plaukų dažai padengia viršutinį plauko sluoksnį ir nėra maišomi tarpusavyje, o spalva išlieka iki 3 plovimų. Tuo tarpu HD Colors plaukų dažų spalvos skverbiasi į giliuosius plauko sluoksnius ir taip užtikrina net iki 45 plovimų išliekančią spalvą. Padengus plaukus Color up plaukų dažais – plaukų spalva tampa matiška, tuo tarpu HD Color plaukų dažai suteikia blizgesį. Procedūros atlikimo laikas taip pat skirtingas.

   Ar norint pasiekti geriausią rezultatą plaukus reikia šviesinti?

   Spalvos kokybę visada įtakoja plaukų būklė. Jei plaukai yra tamsūs, o norite pastebimų ir intensyvių spalvų, tuomet plaukų šviesinimas yra neišvengiamas. Kuo plaukai bus šviesesni, tuo spalva bus gyvybingesnė.

   Ar galima būti užtikrintam, kad pasirinkta spalva bus būtent tokia, kokios yra tikimasi?

   Kad įsitikintumėte, koks bus galutinis rezultatas, rekomenduojame prieš tai atlikti testą, nudažant vieną plaukų sruogą.

   Ar galima naudoti HD Colors dažus, jeigu klientas turi alergija amoniakui, PPD, oksidantui?

   HD Colors plaukų dažuose nėra tokių medžiagų kaip: amoniakas, PPD. Taip pat dažai nėra maišomi su oksidantu. Todėl idealiai tinka klientams, kurie yra alergiški nurodytoms medžiagoms. Naudojant produktą pirmą kartą rekomenduojama atlikti jautrumo testą.

   Kaip reikėtų prižiūrėti plaukus, kad plaukų spalva išliktų kuo ilgiau?

   Rekomenduojama naudoti Salerm Cosmetic – Citric Balance produktų liniją. Ši linija sukurta būtent dažytų plaukų priežiūrai. Dėl unikalios Sequaential Hair Care System formulės yra atkuriama plauko struktūra, prailginama spalvos išsilaikymo trukmė, suteikiama spalvai gyvybingumo. Citric Balance liniją sudaro: šampūnas, kaukė ir losjonas.

Papildoma informacija
R1062

Charakteristikos

Tūris mililitrais
150
Tūris uncijomis
5.07
Plaukų dažai
Pusiau ilgalaikiai plaukų dažai
Nauja prekė
842028204128
Priedai
Atsisiųsti
Ingredientai

AQUA (WATER/EAU), HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, PEG-40,HYDROGENATED CASTOR OIL, POLYQUATERNIUM-10,PARFUM (FRAGRANCE), PROPYLENE GLYCOL, DIAZOLIDINYL UREA, DMDM HYDANTOIN,IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE

Produkto naudojimas

 • Pasiruoškite ant pakuotės buteliuko nurodytą kiekį.

 • Paskirstykite tolygiai plaukų dažus per visą plaukų ilgį iki pat galiukų (venkite dažų patekimo ant odos).

 • Palaikykite 30 min. Jeigu yra naudojama papildoma šiluma laikymo trukmė sutrumpėja iki 20-25min, būtina naudoti foliją, tam, kad apsaugoti plaukus nuo išdžiūvimo.

 • Išskalaukite plaukus drugnu vandeniu.

 • Išdžiovinkite įprastu būdu.

 • Jeigu ant galvos odos liko spalvos likučių – pašalinkite juos naudodami HD Colors Reset priemonę.

 • Siekiant užtikrinti kuo ilgesnį spalvos išsilaikymą rekomenduojama naudoti „Salerm - Citric Balance“ plaukų priežiūros liniją.

ATSARGUMO PRIEMONĖS:

 • Jautrumo testas. Atlikite testą 48 valandas prieš procedūrą. Siekiant įsitikinti ar pasirinkta spalva suteiks norimą rezultatą išbandykite plaukų dažus ant nedidelės sruogos.

 • Plaukų šviesinimas. Siekiant išgauti maksimalų rezultatą plaukus šviesinti ne mažiau kaip iki 8 tono. Atlikus procedūrą išplaukite ir išskalaukite plaukus taip, kad neliktų jokių šviesinimo produktų likučių.

 • Išplaukite plaukus su giluminio valymo šampūnu. Plaukai prieš plaukų dažymo procedūrą turi būti ypatingai švarūs ir sausi. Siekiant užtikrinti norimą rezultatą, negalima naudoti jokio kondicionieriaus ar balzamo. Plaukų paruošimui rekomenduojama naudoti „Salerm – Purifying shampoo“.

Dažniausiai užduodami klausimai

 1. Ar galima HD Colors dažus plaukų dažymo metu maišyti su kitomis priemonėmis?

Siekiant išgauti geriausius rezultatus HD Colors plaukų dažus rekomenduojama naudoti pagal instrukciją. Plaukų dažų nereikėtų maišyti su oksidantu ar kitomis cheminėms procedūroms atlikti skirtomis priemonėmis. Siekiant išgauti didesnę spalvų įvairovę, plaukų dažų spalvos gali būti maišomos tarpusvyje, ar su kitais plaukų dažais. Norint išgauti šviesesnius, pastelinius atspalvius ar sušvelninti spalvos intensyvumą rekomenduojama naudoti Color Clear priemonę.

Klausimai (DUK)
Prekę turime:
 • Vilnius

  • V. PIETARIO 8, 

   Patogi vieta Naujamiestyje su vieta automobilio pastatymui. PARDUOTUVĖ/ Mokymo centras / / Ofisas

  • OZO G. 18, 

   PPC OZAS

  • UPĖS G. 9, 

   PC CUP

  • GEDIMINO PR. 9, 

   Parduotuvė yra PC G9 2 aukšte

  • Viršuliškių g. 40, 

   PC MADA

 • Kaunas

  • SAVANORIŲ PR. 346, 

   PC SAVAS

  • Islandijos pl. 32, Kaunas, 

   PLC Mega

 • Klaipėda

  • H. Manto g. 21, Klaipėda, 

   Mega Plaza

 • Šiauliai

  • TILŽĖS G. 109, 

   PC Saulės Miestas

 • Naujoji Akmenė

  • J. Janonio g. 14, 

   Centrinis sandėlis

Jums taip pat gali patikti
Silk plus - plaukų ir odos...

Kodas: R1385

Prekės ženklas: Salerm

Silk plus - plaukų ir odos apsauga dažymo metu

1 2 3 4 5 3 Atsiliepimai 

Plaukų ir odos apsauga dažymo metu

Kaina 16,49 €
Daugiau
Turime sandėlyje
Skin protector - odos pasauginis kremas dažymo metu Salerm - 1

Kodas: R1001

Prekės ženklas: Salerm

Skin protector - odos pasauginis kremas dažymo metu

1 2 3 4 5 5 Atsiliepimai 

Odos apsauginis kremas

Kaina 4,88 €
Daugiau
Turime sandėlyje
Dermoclean - Servetėlės dažų likučių nuvalymui Salerm - 1

Kodas: R701EX

Prekės ženklas: Salerm

Dermoclean - Servetėlės dažų likučių nuvalymui

1 2 3 4 5 0 Atsiliepimai 

Servetėlės dažų likučių nuvalymui

Kaina 0,74 €
Daugiau
Išparduota
HD COLORS PINK Salerm - 1

Kodas: R1060

Prekės ženklas: Salerm

HD COLORS PINK

1 2 3 4 5 6 Atsiliepimai 

Ypatingą spalvos ryškumą suteikianti plaukų dažų sistema

Kaina 10,66 €
Daugiau
Turime sandėlyje
HD COLORS FUCHSIA Salerm - 1

Kodas: R1061

Prekės ženklas: Salerm

HD COLORS FUCHSIA

1 2 3 4 5 1 Atsiliepimai 

Ypatingą spalvos ryškumą suteikianti plaukų dažų sistema

Kaina 10,66 €
Daugiau
Turime sandėlyje
HD COLORS ORANGE Salerm - 1

Kodas: R1063

Prekės ženklas: Salerm

HD COLORS ORANGE

1 2 3 4 5 1 Atsiliepimai 

Ypatingą spalvos ryškumą suteikianti plaukų dažų sistema

Kaina 10,66 €
Daugiau
Turime sandėlyje
HD COLORS YELLOW Salerm - 1

Kodas: R1064

Prekės ženklas: Salerm

HD COLORS YELLOW

1 2 3 4 5 0 Atsiliepimai 

Ypatingą spalvos ryškumą suteikianti plaukų dažų sistema

Kaina 10,66 €
Daugiau
Turime sandėlyje
HD COLORS GREEN Salerm - 1

Kodas: R1065

Prekės ženklas: Salerm

HD COLORS GREEN

1 2 3 4 5 5 Atsiliepimai 

Ypatingą spalvos ryškumą suteikianti plaukų dažų sistema

Kaina 10,66 €
Daugiau
Turime sandėlyje
HD COLORS BLUE Salerm - 1

Kodas: R1066

Prekės ženklas: Salerm

HD COLORS BLUE

1 2 3 4 5 1 Atsiliepimai 

Ypatingą spalvos ryškumą suteikianti plaukų dažų sistema

Kaina 10,66 €
Daugiau
Turime sandėlyje
HD COLOR- Spalvos nuėmėjas Salerm - 1

Kodas: R1076

Prekės ženklas: Salerm

HD COLOR- Spalvos nuėmėjas

1 2 3 4 5 3 Atsiliepimai 

Plaukų spalvą šalinantis produktas

Kaina 19,75 €
Daugiau
Turime sandėlyje
16 Kita spalva

Prekės ženklas: Salerm

HD COLORS FUCHSIA

1 2 3 4 5 5 Atsiliepimai 

Ypatingą spalvos ryškumą suteikianti plaukų dažų sistema

Kaina 10,66 €
Daugiau
Turime sandėlyje

Prekės ženklas: Salerm

HD COLORS RED

1 2 3 4 5 5 Atsiliepimai 

Ypatingą spalvos ryškumą suteikianti plaukų dažų sistema

Kaina 10,66 €
Daugiau
Turime sandėlyje

Prekės ženklas: Salerm

HD COLORS ORANGE

1 2 3 4 5 5 Atsiliepimai 

Ypatingą spalvos ryškumą suteikianti plaukų dažų sistema

Kaina 10,66 €
Daugiau
Turime sandėlyje

Prekės ženklas: Salerm

HD COLORS YELLOW

1 2 3 4 5 5 Atsiliepimai 

Ypatingą spalvos ryškumą suteikianti plaukų dažų sistema

Kaina 10,66 €
Daugiau
Turime sandėlyje

Prekės ženklas: Salerm

HD COLORS GREEN

1 2 3 4 5 5 Atsiliepimai 

Ypatingą spalvos ryškumą suteikianti plaukų dažų sistema

Kaina 10,66 €
Daugiau
Turime sandėlyje

Prekės ženklas: Salerm

HD COLORS BLUE

1 2 3 4 5 5 Atsiliepimai 

Ypatingą spalvos ryškumą suteikianti plaukų dažų sistema

Kaina 10,66 €
Daugiau
Turime sandėlyje

Prekės ženklas: Salerm

HD COLORS PURPLE

1 2 3 4 5 5 Atsiliepimai 

Ypatingą spalvos ryškumą suteikianti plaukų dažų sistema

Kaina 10,66 €
Daugiau
Turime sandėlyje

Prekės ženklas: Salerm

HD COLORS VIOLET

1 2 3 4 5 5 Atsiliepimai 

Ypatingą spalvos ryškumą suteikianti plaukų dažų sistema

Kaina 10,66 €
Daugiau
Turime sandėlyje

Prekės ženklas: Salerm

HD COLORS CLEAR

1 2 3 4 5 5 Atsiliepimai 

Neutralus tonas, maišomas su bet kuriais HD Colors dažais.

Kaina 10,66 €
Daugiau
Turime sandėlyje

Prekės ženklas: Salerm

HD COLORS PINK

1 2 3 4 5 5 Atsiliepimai 

Ypatingą spalvos ryškumą suteikianti plaukų dažų sistema

Kaina 10,66 €
Daugiau
Turime sandėlyje
2 Kartu naudokite

Prekės ženklas: Salerm

HD COLORS CLEAR

1 2 3 4 5 5 Atsiliepimai 

Neutralus tonas, maišomas su bet kuriais HD Colors dažais.

Kaina 10,66 €
Daugiau
Turime sandėlyje

Atsiliepimai Atsiliepimai (5)

Remiantis 5 reviews - 0 1 2 3 4 5,00/5
Filtruoti:
0 1 2 3 0 (0)
0 1 2 0 1 (0)
0 1 0 1 2 (0)
0 0 1 2 3 (0)
Rūšiuoti pagal:

0 1 2 3 4
(5/5

superiniai dazai

0 of 0 vartotojų mano, kad atsiliepimas buvo naudingas

Raudona spalva, nerealiai gerai pasidenge, labai ryski spalva. Tik siuos dazus naudosime ateityje!


0 1 2 3 4
(5/5

Puiku

0 of 0 vartotojų mano, kad atsiliepimas buvo naudingas

ryški spalva, labai patiko


0 1 2 3 4
(5/5

Atsiliepimas

0 of 0 vartotojų mano, kad atsiliepimas buvo naudingas

Labai patiko! Ryskios spalvos.


0 1 2 3 4
(5/5

HD color

0 of 0 vartotojų mano, kad atsiliepimas buvo naudingas

Intensyvios, ryškios spalvos.


0 1 2 3 4
(5/5

Įvertinti

0 of 0 vartotojų mano, kad atsiliepimas buvo naudingas

Gavosi labai graži spalva