−25% −25% Luxury, 100ml

Kodas: G440002

Prekės ženklas: Green light

Luxury, 100ml

0 1 2 3 4 1 Review(s) 

Green Light "Luxury" plaukus dažantis kremas

Kaina 4,85 € Bazinė kaina 6,46 €
Daugiau
Yra sandėlyje
−20% −20% New Salerm Vison

Kodas: svfc1

Prekės ženklas: Salerm

New Salerm Vison

0 1 2 3 4 0 Review(s) 

Plaukus dažantis kremas

Kaina 4,30 € Bazinė kaina 5,37 €
Daugiau
Yra sandėlyje
−20% −20% Biokera Arganology -...

Kodas: R1710A

Prekės ženklas: Salerm

Biokera Arganology - Serumas stipriai atstatantis pažeistus plaukus ir jų galiukus

0 1 2 3 4 0 Review(s) 

Serumas stipriai atstatantis pažeistus plaukus ir jų galiukus

Kaina 2,04 € Bazinė kaina 2,55 €
Daugiau
Yra sandėlyje
−20% −20% Indikatorius sterilizacijai...

Kodas: ba0031/1vnt

Prekės ženklas: Beautyforsale

Indikatorius sterilizacijai karštu oru, 1vnt.

0 1 2 3 4 0 Review(s) 

Vidinis

Kaina 0,10 € Bazinė kaina 0,12 €
Daugiau
Yra sandėlyje
−20% −20% Color reverse - Dažytų...

Kodas: r843

Prekės ženklas: Salerm

Color reverse - Dažytų plaukų spalvos nuėmėjas

0 1 2 3 4 0 Review(s) 

Dažytų plaukų spalvos nuėmėjas

Kaina 6,28 € Bazinė kaina 7,85 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Visos daugiausiai perkamos

  RefectoCil, 100 ml

  0 1 2 3 4
  5/5 - 1 reviews

  Reitingavimas
  0 1 2 3 4 0
  0 1 2 3 0 0
  0 1 2 0 1 0
  0 1 0 1 2 0
  0 0 1 2 3 0
  Pridėti Atsiliepimai
  K777312

  Dažų nuėmimo priemonė

  13,64 €
  Kiekis

  Perkant už 10 eur arba daugiau, pristatymas Lietuvoje nemokamas. Perkant iki 10 eur, pristatymo kaina į (United States)

  Post:

  5,00 €5 - 15 dienos (per paštą)

  Fedex (preferred) or TNT:

  40,00 €4 darbo dienos

  TNT (preferred) or Fedex:

  40,00 €2 - 5 darbo dienos

  Aprašymas

  Dažų nuėmimo priemonė naudojama po blakstienų ir antakių dažymo procedūros, dažų nuvalymui nuo odos, 100 ml. 

  Blakstienų ir antakių dažų privalumai 

  • Paprastas ir saugus naudojimas
  • Trumpas veikimo laikas
  • Geriausias spalvinis rezultatas
  • Išlieka iki 6 savaičių 

  Blakstienos ir antakiai nudažyti su RefectoCil visada atrodys puikiai ! Blakstienos atrodys aiškiai ilgesnės ir didesnės apimties, nes dažymas išryškina visą jų ilgį. Šviesius antakius galima pabrėžti tamsiais dažais. Tamsius antakius galima pašviesinti, kad jie derėtų prie nudažytų šviesių plaukų. Taip galima derinti ryškumą ir spalvą prie bet kokios plaukų spalvos.

  Nudažius blakstienas akys atrodo daug gyvesnės, net atsibudus ryte jos iš karto bus išraiškingos. Blakstienų dažymas yra labai praktiška ir laiką taupanti procedūra, nes jums nebereiks gaišti laiko dažant akis tušu. Nudažius blakstienas, akys ir blakstienos atrodo išraiškingai ir patraukliai be jokio tušo. Naudojant tušą jame esantys gumulėliai kartais sulipina blakstienas. Naudojant dažus tokių problemų išvengsite, nes dažas įsiskverbia į kiekvieną atskirą blakstieną. Dažuose gumulėliai nesusidaro, todėl blakstienos nesusilipina. Blakstienų dažymas puikiai tinka nešiojantiems kontaktinius lęšius. Jie dažnai skundžiasi, kad smulkios tušo dalelės sudirgina akis. Dažymas taip pat patiks sporto mėgėjams, nes dažai yra atsparūs vandeniui ir jie nenubėga nuo prakaito.

  RefectoCil antakių ir blakstienų dažai jau 60 metų yra sėkmingai parduodami visame pasaulyje ir juos pripažįsta milijonai klientų.

  Naudojimo instrukcija

  Paruošimas: Naudokite neriebų grimo valiklį RefectoCil Eye Make-Up Remover (K3080167) švelniam akių makiažo nuvalymui. Blakstienos ir antakiai turi būti sausi ir neriebūs, kad būtų galima pasiekti optimalų spalvinį rezultatą. Paimkite du lapelius blakstienoms RefectoCil Eye Protection Papers (K777303) ir juos glaudžiai prispauskite prie blakstienų.

  Prieš dažymą sumaišykite 2 cm dažų ir 10 lašelių skysto oksidatoriaus RefectoCil Oxidant (K777302) arba 15-20 lašelių kreminio oksidatoriaus RefectoCil Oxidant Creme (K777315) kosmetiniame dubenėlyje su prie dažų tūbelės pridėtu dažymo pagaliuku iki kreminės konsistencijos. Kreminis oksidatorius yra šiek tiek švelnesnis ir suteikia daugiau spindesio.

  Dažymas: Kai klientė užmerkia akis, dažymo pagaliuku tepti dažus ant blakstienų, kol jos pilnai padengiamos dažais. Pabaigoje ta pačia arba šviesesne spalva užtepkite ant antakių jų augimo kryptimi.

  Veikimo laikas: 5-10 minučių, priklausomai nuo pageidaujamo spalvos intensyvumo.

  Antakių valymas: Pasibaigus veikimo laikui sausu vatos gabaliuku nuimkite dažų perteklių. Jei ant odos patenka dažų, juos pašalinkite nedelsdami ir švelniai su dažų valikliu RefectoCil Tint Remover  (K777312). Dažų valiklis neturi patekti ant blakstienų ir odos aplink akis.

  Blakstienų valymas: Pasibaigus veikimo laikui atsargiai nuimkite lapelius ir sausu vatos gabaliuku nuimkite dažų perteklių. Galiausiai nuplaukite dažų likučius vandeniu valydami vatos gabaliuku. Klientė turi būti užmerktomis akimis tol, kol dažai yra visiškai nuvalomi.

  Teisingo spalvos pasirinkimo nurodymai: Paryškinkite šviesias blakstienas. Išryškinkite visą blakstienų ilgį, nudažydami nuo saulės ir vandens išblukusius galiukus. Paryškinkite šviesius antakius.

  Dažniausiai blakstienos yra dažomos tamsiai, kad atrodytų ilgesnės ir didesnės apimties. Šiam tikslui galima naudoti melsvai juodą, tamsiai mėlyną ar natūralią rudą spalvą. Šiomis spalvomis taip pat galima paryškinti blyškius antakius. Šviesius ir/ar baltus antakius galima pabrėžti tamsesnėmis spalvomis (grafito, natūralia ruda). Klientams su dažytais plaukais, antakių spalvą galima derinti prie plaukų spalvos. Jei plaukai dažomi raudonais tonais, norimą atspalvį galima išgauti maišant kaštono ir raudoną spalvą. Klientams su šviesiais plaukais, antakius galima pašviesinti su RefectoCil šviesinimo pasta Nr. 0

  Spalvą išsilaiko iki 6 savaičių. Vėliau atauga naujos blakstienos ir antakiai ir juos reikia dažyti dar kartą. RefectoCil spalvų paletę sudaro net 9 skirtingi atspalviai, kurie patenkins net pačių išrankiausių klientų poreikius. Galite rinktis juodą, grafito, melsvai juodą, tamsiai mėlyną, natūralią rudą, šviesiai rudą, kaštoninę, raudoną, violetinę ar šviesinančią spalvą.

  Geriausias rezultatas pasiekiamas dažant reguliariai, nes kiekvieną kartą dažai įsiskverbia giliai į plauką, todėl gaunama intensyvesnė ir ilgiau išliekanti spalvą.

  9 RefectoCil atspalviai 

  • Klasikinė juoda spalva (Nr. 1) blakstienos ir antakiai nudažomi tamsiai juoda spalva.
  • Žiliems antakiams naudojama grafito spalva (Nr. 1.1), nes ji subtiliai uždengia žilus ar baltus plaukus ir suteikia jiems šviesiai ar tamsiai pilką atspalvį.
  • Melsvai juoda spalva (Nr. 2) yra juoda spalva su melsvu blizgesiu, suteikiančiu dažomiems plaukams papildomą sodrumą. Ši spalva puikiai tinka klientams kurie nori „šiek tiek daugiau“ nei paprasta juoda. Taip pat labai gerai tinka prie tam tikrų veidų tipų ar akių makiažo. 
  • Tamsiai mėlyna spalva (Nr. 2.1) efektyvi tik šviesiai gelsvoms ar gelsvoms blakstienoms. Spalva leidžia pasiūlyti klientams madingą sprendimą – priderinti blakstienas prie mėlynų akių ar akių makiažo su mėlynais atspalviais.
  • Natūraliai ruda spalva (Nr. 3) yra labai tamsi, gerai uždengianti rudą spalvą ir puikiai tinkanti klientams su natūraliai rudais plaukais ir mėgstantiems atrodyti natūraliai. Blakstienos atrodys ilgesnės, didesnės apimties ir natūraliai gražios.
  • Šviesiai ruda spalva (Nr. 3.1) tinka siekiant pabrėžti natūraliai atrodančias  šviesiai gelsvas ar šviesiai rudas blakstienas ir antakius, jei klientui natūraliai ruda spalva (Nr.3) yra per tamsi.
  • Ypač madinga priderinti antakių spalvą prie plaukų nudažytų raudonais atspalviais. Tai galima atlikti naudojant kaštono spalvą (Nr. 4) ir raudoną spalvą (Nr. 4.1)
  • Violetinė spalva (Nr. 5) suteikiant tamsiai violetinį briliantinį atspalvį. Efektyvi tik šviesiai gelsviems ar gelsviems plaukams.
  • Visiškai nauja galimybė – tai tamsių antakių šviesinimas su plaukų šviesinimo pasta (Nr. 0). Kada reikia šviesinti antakius? Vienu atveju šviesiname, kad sukurtume geresnį pagrindą dažymui kaštono (Nr. 4) ar raudona (Nr. 4.1) spalva. Tokiu būdu antakių spalva bus intensyvesnė ir geriau derės prie kliento plaukų. Kitu atveju šviesiname per daug ryškius ar tamsius antakius, kad jie derėtų prie šviesintų/dažytų gelsvų plaukų. ĮSPĖJIMAS: RefectoCil šviesinimo pasta (Nr. 0) nemaišoma su kitomis RefectoCil spalvomis ! 

  Blakstienų ir antakių dažymas vyrams

  Kaip ir plaukų dažymas, blakstienų ir antakių dažymas ilgą laiką buvo išskirtinai moteriška sritis. Tačiau nuolat auga skaičius vyrų, kuriems svarbu pasirūpinti savo išvaizda. Vyrai atranda blakstienų bei antakių dažymo privalumus – tai paprastas būdas atrodyti geriau – po dažymo blakstienos ir antakiai atrodo ilgesni ir didesnės apimties. Spalva išlieka iki 6 savaičių! Atlikus dažymą akys bus ryškesnės ir skirtingai nei naudojant akių tušą, jos atrodys natūraliai.

  Barzdos ir žandenų dažymas

  RefectoCil dažai puikiai tinka barzdos ir žandenų dažymui. Žili plaukai dažomi su tamsiais gerai uždengiančiais atspalviais. Klientai su natūraliai šviesiais plaukais mėgsta barzdą dažyti tamsiai, kad atrodytų patraukliau. Natūraliai tamsi barzda gali būti dažoma grynai juoda ar natūralia ruda spalva. Nebijantiems būti madingais galima pasiūlyti nudažyti barzdą įdomesne spalva – raudona ar kaštono.

  Išsamesnę instrukciją ir saugumo reikalavimus lietuvių kalba rasite dažų pakuotėje.

  Prekė detaliau
  K777312

  Charakteristikos

  Tūris mililitrais
  100
  Tūris uncijomis
  3.38
  Nauja prekė
  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:
  Pretty Fashion

  Kodas: K754012

  Prekės ženklas: Comair

  Pretty Fashion

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Segtukai plaukams , 24 vnt

  Kaina 1,28 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Crystal chamomile

  Kodas: KAM7983M1S2

  Prekės ženklas: Kosmart

  Crystal chamomile

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Plaukų gumytė su kristalu, ruda, matinė 798

  Kaina 2,87 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Noble Crystal

  Kodas: LT428X1VI

  Prekės ženklas: Kosmart

  Noble Crystal

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Luxury plaukų segtukas, rankų darbo. Pagaminta Lietuvoje

  Kaina 5,37 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  LD HAIR ID Essence PURITY

  Kodas: LD1144011

  Prekės ženklas: Lendan

  LD HAIR ID Essence PURITY

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  LD HAIR ID Essence PURITY - Švaros ir gaivos pojūčius skatinanti esensija, 10ml

  Kaina 2,07 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Free Style

  Kodas: K126

  Prekės ženklas: Kiepe

  Free Style

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Skustuvas plaukams

  Kaina 6,94 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  On the coast

  Kodas: KAN20147BEBL

  Prekės ženklas: Kosmart

  On the coast

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Luxury plaukų segtukas, rankų darbo

  Kaina 3,11 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Nauja Spray gel Hairgum - 1

  Kodas: HG50SP

  Prekės ženklas: Hairgum

  Spray gel

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  ypač stiprios fiksacijos purškiamas, nearozolinis

  Kaina 7,40 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Plaukų šepetys plaukams...

  Kodas: KEL5570250

  Prekės ženklas: KELLER

  Plaukų šepetys plaukams nubraukti

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  ovali lakuota buko medžio rankena

  Kaina 9,50 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Nauja BIOKERA SCALP CARE SHAMPOO...

  Kodas: r3042

  Prekės ženklas: Salerm

  BIOKERA SCALP CARE SHAMPOO - šampūnas skirtas jautriai galvos odai

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Šampūnas skirtas jautriai galvos odai

  Kaina 11,49 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Speed 3500, baltas

  Kodas: KL8302WH

  Prekės ženklas: Kiepe

  Speed 3500, baltas

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Plaukų džiovintuvas, 2000W

  Kaina 20,66 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Popular vote

  Kodas: KAM59025G

  Prekės ženklas: Kosmart

  Popular vote

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Plaukų segtukas,blizgus. Pagaminta Prancūzijoje

  Kaina 2,81 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Nauja Crazy color pusiau...

  Kodas: CRC002294

  Prekės ženklas: CRAZY COLOR

  Crazy color pusiau ilgalaikiai dažai, 100ml

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  74 Slate pilkai melsva

  Kaina 4,96 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  No Boundaries

  Kodas: KAM7583S

  Prekės ženklas: Kosmart

  No Boundaries

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Plaukų segtukas, rudas, blizgus 758. Pagaminta Prancūzijoje

  Kaina 3,11 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Chin chin

  Kodas: KAN3006BENR

  Prekės ženklas: Kosmart

  Chin chin

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Luxury plaukų segtukas, blizgus. Pagaminta Prancūzijoje

  Kaina 18,18 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Shampoo equilibrator -...

  Kodas: R420

  Prekės ženklas: Salerm

  Shampoo equilibrator - Balansuojantis šampūnas kasdieniniam plovimui

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Balansuojantis šampūnas kasdieniniam plovimui

  Kaina 6,20 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  SENSATION žirklės

  Kodas: K225955

  Prekės ženklas: Kiepe

  SENSATION žirklės

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Filiravimo žirklės Sensation 5,5 38 dant

  Kaina 40,50 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje

  Atsiliepimai Atsiliepimai (0)

  Remiantis 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
  Filtruoti:
  0 1 2 3 4 (0)
  0 1 2 3 0 (0)
  0 1 2 0 1 (0)
  0 1 0 1 2 (0)
  0 0 1 2 3 (0)