Luxury, 100ml

Kodas: G440002

Prekės ženklas: Green light

Luxury, 100ml

0 1 2 3 4 1 Review(s) 

Green Light "Luxury" plaukus dažantis kremas

Kaina 6,46 €
Daugiau
Yra sandėlyje
New Salerm Vison

Kodas: svfc1

Prekės ženklas: Salerm

New Salerm Vison

0 1 2 3 4 0 Review(s) 

Plaukus dažantis kremas

Kaina 5,37 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Biokera Arganology -...

Kodas: R1710A

Prekės ženklas: Salerm

Biokera Arganology - Serumas stipriai atstatantis pažeistus plaukus ir jų galiukus

0 1 2 3 4 0 Review(s) 

Serumas stipriai atstatantis pažeistus plaukus ir jų galiukus

Kaina 2,55 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Indikatorius sterilizacijai...

Kodas: ba0031/1vnt

Prekės ženklas: Beautyforsale

Indikatorius sterilizacijai karštu oru, 1vnt.

0 1 2 3 4 0 Review(s) 

Vidinis

Kaina 0,12 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Color reverse - Dažytų...

Kodas: r843

Prekės ženklas: Salerm

Color reverse - Dažytų plaukų spalvos nuėmėjas

0 1 2 3 4 0 Review(s) 

Dažytų plaukų spalvos nuėmėjas

Kaina 7,85 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Visos daugiausiai perkamos

  RefectoCil, 15 ml

  0 1 2 3 4
  5/5 - 1 reviews

  Reitingavimas
  0 1 2 3 4 0
  0 1 2 3 0 0
  0 1 2 0 1 0
  0 1 0 1 2 0
  0 0 1 2 3 0
  Pridėti Atsiliepimai
  K777306

  Antakių / blakstienų dažai, Nr. 1.1, grafito

  4,42 €
  Kiekis

  Perkant už 10 eur arba daugiau, pristatymas Lietuvoje nemokamas. Perkant iki 10 eur, pristatymo kaina į (United States)

  Post:

  5,00 €5 - 15 dienos (per paštą)

  Fedex (preferred) or TNT:

  40,00 €4 darbo dienos

  TNT (preferred) or Fedex:

  40,00 €2 - 5 darbo dienos

  Aprašymas

  Antakių / blakstienų dažai, grafito spalva (Nr. 1.1), 15 ml. Tūbelės užtenka apie 30 procedūrų. 

  Blakstienų ir antakių dažų privalumai 

  • Paprastas ir saugus naudojimas
  • Trumpas veikimo laikas
  • Geriausias spalvinis rezultatas
  • Išlieka iki 6 savaičių 

  Blakstienos ir antakiai nudažyti su RefectoCil visada atrodys puikiai ! Blakstienos atrodys aiškiai ilgesnės ir didesnės apimties, nes dažymas išryškina visą jų ilgį. Šviesius antakius galima pabrėžti tamsiais dažais. Tamsius antakius galima pašviesinti, kad jie derėtų prie nudažytų šviesių plaukų. Taip galima derinti ryškumą ir spalvą prie bet kokios plaukų spalvos.

  Nudažius blakstienas akys atrodo daug gyvesnės, net atsibudus ryte jos iš karto bus išraiškingos. Blakstienų dažymas yra labai praktiška ir laiką taupanti procedūra, nes jums nebereiks gaišti laiko dažant akis tušu. Nudažius blakstienas, akys ir blakstienos atrodo išraiškingai ir patraukliai be jokio tušo. Naudojant tušą jame esantys gumulėliai kartais sulipina blakstienas. Naudojant dažus tokių problemų išvengsite, nes dažas įsiskverbia į kiekvieną atskirą blakstieną. Dažuose gumulėliai nesusidaro, todėl blakstienos nesusilipina. Blakstienų dažymas puikiai tinka nešiojantiems kontaktinius lęšius. Jie dažnai skundžiasi, kad smulkios tušo dalelės sudirgina akis. Dažymas taip pat patiks sporto mėgėjams, nes dažai yra atsparūs vandeniui ir jie nenubėga nuo prakaito.

  RefectoCil antakių ir blakstienų dažai jau 60 metų yra sėkmingai parduodami visame pasaulyje ir juos pripažįsta milijonai klientų.

  Naudojimo instrukcija

  Paruošimas: Naudokite neriebų grimo valiklį RefectoCil Eye Make-Up Remover (K3080167) švelniam akių makiažo nuvalymui. Blakstienos ir antakiai turi būti sausi ir neriebūs, kad būtų galima pasiekti optimalų spalvinį rezultatą. Paimkite du lapelius blakstienoms RefectoCil Eye Protection Papers (K777303) ir juos glaudžiai prispauskite prie blakstienų.

  Prieš dažymą sumaišykite 2 cm dažų ir 10 lašelių skysto oksidatoriaus RefectoCil Oxidant (K777302) arba 15-20 lašelių kreminio oksidatoriaus RefectoCil Oxidant Creme (K777315) kosmetiniame dubenėlyje su prie dažų tūbelės pridėtu dažymo pagaliuku iki kreminės konsistencijos. Kreminis oksidatorius yra šiek tiek švelnesnis ir suteikia daugiau spindesio.

  Dažymas: Kai klientė užmerkia akis, dažymo pagaliuku tepti dažus ant blakstienų, kol jos pilnai padengiamos dažais. Pabaigoje ta pačia arba šviesesne spalva užtepkite ant antakių jų augimo kryptimi.

  Veikimo laikas: 5-10 minučių, priklausomai nuo pageidaujamo spalvos intensyvumo.

  Antakių valymas: Pasibaigus veikimo laikui sausu vatos gabaliuku nuimkite dažų perteklių. Jei ant odos patenka dažų, juos pašalinkite nedelsdami ir švelniai su dažų valikliu RefectoCil Tint Remover  (K777312). Dažų valiklis neturi patekti ant blakstienų ir odos aplink akis.

  Blakstienų valymas: Pasibaigus veikimo laikui atsargiai nuimkite lapelius ir sausu vatos gabaliuku nuimkite dažų perteklių. Galiausiai nuplaukite dažų likučius vandeniu valydami vatos gabaliuku. Klientė turi būti užmerktomis akimis tol, kol dažai yra visiškai nuvalomi.

  Teisingo spalvos pasirinkimo nurodymai: Paryškinkite šviesias blakstienas. Išryškinkite visą blakstienų ilgį, nudažydami nuo saulės ir vandens išblukusius galiukus. Paryškinkite šviesius antakius.

  Dažniausiai blakstienos yra dažomos tamsiai, kad atrodytų ilgesnės ir didesnės apimties. Šiam tikslui galima naudoti melsvai juodą, tamsiai mėlyną ar natūralią rudą spalvą. Šiomis spalvomis taip pat galima paryškinti blyškius antakius. Šviesius ir/ar baltus antakius galima pabrėžti tamsesnėmis spalvomis (grafito, natūralia ruda). Klientams su dažytais plaukais, antakių spalvą galima derinti prie plaukų spalvos. Jei plaukai dažomi raudonais tonais, norimą atspalvį galima išgauti maišant kaštono ir raudoną spalvą. Klientams su šviesiais plaukais, antakius galima pašviesinti su RefectoCil šviesinimo pasta Nr. 0

  Spalvą išsilaiko iki 6 savaičių. Vėliau atauga naujos blakstienos ir antakiai ir juos reikia dažyti dar kartą. RefectoCil spalvų paletę sudaro net 9 skirtingi atspalviai, kurie patenkins net pačių išrankiausių klientų poreikius. Galite rinktis juodą, grafito, melsvai juodą, tamsiai mėlyną, natūralią rudą, šviesiai rudą, kaštoninę, raudoną, violetinę ar šviesinančią spalvą.

  Geriausias rezultatas pasiekiamas dažant reguliariai, nes kiekvieną kartą dažai įsiskverbia giliai į plauką, todėl gaunama intensyvesnė ir ilgiau išliekanti spalvą.

  9 RefectoCil atspalviai 

  • Klasikinė juoda spalva (Nr. 1) blakstienos ir antakiai nudažomi tamsiai juoda spalva.
  • Žiliems antakiams naudojama grafito spalva (Nr. 1.1), nes ji subtiliai uždengia žilus ar baltus plaukus ir suteikia jiems šviesiai ar tamsiai pilką atspalvį.
  • Melsvai juoda spalva (Nr. 2) yra juoda spalva su melsvu blizgesiu, suteikiančiu dažomiems plaukams papildomą sodrumą. Ši spalva puikiai tinka klientams kurie nori „šiek tiek daugiau“ nei paprasta juoda. Taip pat labai gerai tinka prie tam tikrų veidų tipų ar akių makiažo. 
  • Tamsiai mėlyna spalva (Nr. 2.1) efektyvi tik šviesiai gelsvoms ar gelsvoms blakstienoms. Spalva leidžia pasiūlyti klientams madingą sprendimą – priderinti blakstienas prie mėlynų akių ar akių makiažo su mėlynais atspalviais.
  • Natūraliai ruda spalva (Nr. 3) yra labai tamsi, gerai uždengianti rudą spalvą ir puikiai tinkanti klientams su natūraliai rudais plaukais ir mėgstantiems atrodyti natūraliai. Blakstienos atrodys ilgesnės, didesnės apimties ir natūraliai gražios.
  • Šviesiai ruda spalva (Nr. 3.1) tinka siekiant pabrėžti natūraliai atrodančias  šviesiai gelsvas ar šviesiai rudas blakstienas ir antakius, jei klientui natūraliai ruda spalva (Nr.3) yra per tamsi.
  • Ypač madinga priderinti antakių spalvą prie plaukų nudažytų raudonais atspalviais. Tai galima atlikti naudojant kaštono spalvą (Nr. 4) ir raudoną spalvą (Nr. 4.1)
  • Violetinė spalva (Nr. 5) suteikiant tamsiai violetinį briliantinį atspalvį. Efektyvi tik šviesiai gelsviems ar gelsviems plaukams.
  • Visiškai nauja galimybė – tai tamsių antakių šviesinimas su plaukų šviesinimo pasta (Nr. 0). Kada reikia šviesinti antakius? Vienu atveju šviesiname, kad sukurtume geresnį pagrindą dažymui kaštono (Nr. 4) ar raudona (Nr. 4.1) spalva. Tokiu būdu antakių spalva bus intensyvesnė ir geriau derės prie kliento plaukų. Kitu atveju šviesiname per daug ryškius ar tamsius antakius, kad jie derėtų prie šviesintų/dažytų gelsvų plaukų. ĮSPĖJIMAS: RefectoCil šviesinimo pasta (Nr. 0) nemaišoma su kitomis RefectoCil spalvomis ! 

  Blakstienų ir antakių dažymas vyrams

  Kaip ir plaukų dažymas, blakstienų ir antakių dažymas ilgą laiką buvo išskirtinai moteriška sritis. Tačiau nuolat auga skaičius vyrų, kuriems svarbu pasirūpinti savo išvaizda. Vyrai atranda blakstienų bei antakių dažymo privalumus – tai paprastas būdas atrodyti geriau – po dažymo blakstienos ir antakiai atrodo ilgesni ir didesnės apimties. Spalva išlieka iki 6 savaičių! Atlikus dažymą akys bus ryškesnės ir skirtingai nei naudojant akių tušą, jos atrodys natūraliai.

  Barzdos ir žandenų dažymas

  RefectoCil dažai puikiai tinka barzdos ir žandenų dažymui. Žili plaukai dažomi su tamsiais gerai uždengiančiais atspalviais. Klientai su natūraliai šviesiais plaukais mėgsta barzdą dažyti tamsiai, kad atrodytų patraukliau. Natūraliai tamsi barzda gali būti dažoma grynai juoda ar natūralia ruda spalva. Nebijantiems būti madingais galima pasiūlyti nudažyti barzdą įdomesne spalva – raudona ar kaštono.

  Išsamesnę instrukciją ir saugumo reikalavimus lietuvių kalba rasite dažų pakuotėje.

  Prekė detaliau
  K777306

  Charakteristikos

  Tūris mililitrais
  15
  Tūris uncijomis
  0.51
  Nauja prekė
  16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:
  Nauja APRAISE® profesionalūs...

  Kodas: APR555554

  Prekės ženklas: APRAISE

  APRAISE® profesionalūs antakių ir blakstienų dažai ,Nr. 1.1, grafito, 20 ml

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Antakių blakstienų dažai /grafito spalva.

  Kaina 4,55 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Nauja APRAISE® Apsauginiai...

  Kodas: APR555558

  Prekės ženklas: APRAISE

  APRAISE® Apsauginiai dažymo lapeliai paakiams, 96 vnt

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Ypač aukštos kokybės lapeliai, skirti apsaugoti odą nuo dažų.

  Kaina 3,72 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  −30% Nauja −30% Organinis BB veido kremas...

  Kodas: ER6405

  Prekės ženklas: ERBORISTICA

  Organinis BB veido kremas Illumia BB Cream, atsp02 Natural Bronze, SPF 15, drėkinantis, šviesinantis ir maitinantis , 30 ml.

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  drėkinantis, šviesinantis ir maitinantis

  Kaina 11,51 € Bazinė kaina 16,45 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Pagalbiniai ritinėliai...

  Kodas: WP10302

  Prekės ženklas: Wimpernwelle

  Pagalbiniai ritinėliai blakstienų užrietimui, 16 vnt/pak. Maži

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  S - pagalbiniai ritinėliai blakstienų užrietimui, 16 vnt/pak. Maži

  Kaina 6,70 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Nauja Lūpų pieštukas Satin...

  Kodas: TENPL351

  Prekės ženklas: Ten Image

  Lūpų pieštukas Satin Lipliner PL-351 ilgai išliekantis

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Lūpų pieštukas

  Kaina 9,92 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Pincetai

  Kodas: KR03076

  Prekės ženklas: Kiepe

  Pincetai

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Pincetas 3\'\', nikeliu dengtas, priekis 6

  Kaina 3,11 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Nauja APRAISE® profesionalūs...

  Kodas: APR555550

  Prekės ženklas: APRAISE

  APRAISE® profesionalūs antakių ir blakstienų dažai Nr. 1, juodi, 20 ml

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Antakių blakstienų dažai /juoda spalva.

  Kaina 4,55 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Binacil juodi, 15 gr.

  Kodas: WP23951

  Prekės ženklas: Wimpernwelle

  Binacil juodi, 15 gr.

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  dažai antakiams ir blakstienoms

  Kaina 3,59 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Blakstienos

  Kodas: 1141111111953

  Prekės ženklas: Beautyforsale

  Blakstienos

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Priklijuojamos blakstienos, 036

  Kaina 2,15 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Kempinėlė makiažo...

  Kodas: tebb06

  Prekės ženklas: Beautyforsale

  Kempinėlė makiažo užtepimui, Melsva

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Iš antialerginės medžiagos

  Kaina 4,55 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Nauja Šviesinantis korektorius...

  Kodas: TENTC06

  Prekės ženklas: Ten Image

  Šviesinantis korektorius veido odai Pro Touch-up TC-06

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Šviesinantis korektorius veido odai

  Kaina 19,01 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Basic, 9 cm

  Kodas: Ni11431

  Prekės ženklas: Solingen

  Basic, 9 cm

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Pincetas paauksuotais smaigaliais

  Kaina 4,05 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  “Topinox”, 9 cm

  Kodas: Ni11108

  Prekės ženklas: Solingen

  “Topinox”, 9 cm

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Pincetas profesionalams

  Kaina 7,36 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Nauja Servetėlės...

  Kodas: COP1512

  Prekės ženklas: Beautyforsale

  Servetėlės kosmetinės,baltos 10x12,5cm, 100vnt

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Servetėlės kosmetinės,baltos

  Kaina 2,07 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  RefectoCil, 15 ml

  Kodas: K777310

  Prekės ženklas: Comair

  RefectoCil, 15 ml

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Antakių / blakstienų dažai, Nr. 3.1, šviesiai ruda

  Kaina 4,42 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje
  Galvutė-kempinėlė CleanPOP...

  Kodas: CPNBRPUFF

  Galvutė-kempinėlė CleanPOP įrankiui makiažo pagrindo užtepimui

  0 1 2 3 4 0 Review(s) 

  Galvutė-kempinėlė CleanPOP įrankiui makiažo pagrindo užtepimui

  Kaina 5,98 €
  Daugiau
  Yra sandėlyje

  Atsiliepimai Atsiliepimai (0)

  Remiantis 0 reviews - 0 1 2 3 4 0/5
  Filtruoti:
  0 1 2 3 4 (0)
  0 1 2 3 0 (0)
  0 1 2 0 1 (0)
  0 1 0 1 2 (0)
  0 0 1 2 3 (0)