−25% −25% Luxury, 100ml

Kodas: G440002

Prekės ženklas: Green light

Luxury, 100ml

0 1 2 3 4 1 Review(s) 

Green Light "Luxury" plaukus dažantis kremas

Kaina 4,85 € Bazinė kaina 6,46 €
Daugiau
Yra sandėlyje
−20% −20% New Salerm Vison

Kodas: svfc1

Prekės ženklas: Salerm

New Salerm Vison

0 1 2 3 4 0 Review(s) 

Plaukus dažantis kremas

Kaina 4,30 € Bazinė kaina 5,37 €
Daugiau
Yra sandėlyje
−20% −20% Biokera Arganology -...

Kodas: R1710A

Prekės ženklas: Salerm

Biokera Arganology - Serumas stipriai atstatantis pažeistus plaukus ir jų galiukus

0 1 2 3 4 0 Review(s) 

Serumas stipriai atstatantis pažeistus plaukus ir jų galiukus

Kaina 2,04 € Bazinė kaina 2,55 €
Daugiau
Yra sandėlyje
−20% −20% Indikatorius sterilizacijai...

Kodas: ba0031/1vnt

Prekės ženklas: Beautyforsale

Indikatorius sterilizacijai karštu oru, 1vnt.

0 1 2 3 4 0 Review(s) 

Vidinis

Kaina 0,10 € Bazinė kaina 0,12 €
Daugiau
Yra sandėlyje
−20% −20% Color reverse - Dažytų...

Kodas: r843

Prekės ženklas: Salerm

Color reverse - Dažytų plaukų spalvos nuėmėjas

0 1 2 3 4 0 Review(s) 

Dažytų plaukų spalvos nuėmėjas

Kaina 6,28 € Bazinė kaina 7,85 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Visos daugiausiai perkamos
    • −20%

    Orly mini nagų lakas, 5.4 ml

    0 1 2 3 4
    5,00/5 - 1 review

    Reitingavimas
    0 1 2 3 4 1
    0 1 2 3 0 0
    0 1 2 0 1 0
    0 1 0 1 2 0
    0 0 1 2 3 0
    Pridėti Atsiliepimai
    48634

    Orly mini nagų lakas

     
    Rodyti visas spalvas
    3,97 €
    3,17 € Sutaupote 20%
    Kiekis

    Perkant už 10 eur arba daugiau, pristatymas Lietuvoje nemokamas. Perkant iki 10 eur, pristatymo kaina į (United States)

    Post:

    5,00 €5 - 15 dienos (per paštą)

    Fedex (preferred) or TNT:

    40,00 €4 darbo dienos

    TNT (preferred) or Fedex:

    40,00 €2 - 5 darbo dienos

    Aprašymas

    Kadangi ORLY yra vienas garsiausių nagų pramonės vardų, kiekvienam naujam sezonui ORLY pristato naujus spalvų derinius ir atnaujina turimą kolekciją, kurią sudaro daugiau negu 120 lakų, kuriuose nėra DBP*, tolueno ir formaldehido. Kruopščiai analizuojant madas ir tiksliai pagal užsakymus maišant spalvas, ORLY sukūrė žaismingą paletę, kurią sudaro subtilūs atspalviai, ryškiausios spalvos, žavingai tviskantys, blizgūs ar neoniniai atspalviai. Visi lakų buteliukai turi apdovanojimą pelniusį, ergonomišką, lengvai atsukamą kamštelį GRIPPER CAP.

    *DBP arba dibutilftalatas - tai tamprumą didinantis ingredientas, kurį Europos Sąjungoje draudžiama naudoti kosmetikos produktuose. DBP - tai potencialus raidos ir reprodukcijos toksinas, kuris gali sukelti daugybę apsigimimų. ORLY produktuose nėra DBP.

    Kodėl skirtingiems klientams skiriasi nagų lako „džiūvimo laikas"?
    „Džiūvimo laikas" - tai laikas, kurio reikia, kad plono sluoksnio tirpikliai pilnai išgaruotų nuo nago guolio. Džiuvimo laikas skiriasi priklausomai nuo to, kiek sluoksnių tepama, pigmentacijos ir to, kiek lako užtepama, o tam gali reikėti daugiau laiko išdžiūti. Paprastam nagų lakui, kurio viršutinis sluoksnis greitai džiūsta, kaip pvz., ORLY In A Snap, reikia 3-10 minučių, kad jis pilnai išdžiūtų. Atkreipkite dėmesį į tai, o tai svarbu prisiminti, kad, jeigu lakas pakankamai nudžiūvęs, kad jį būtų galima liesti, tai nereiškia, kad jis iki galo išdžiūvo. Be to, nago guolio tvirtumas taip pat lemia, kiek laiko reikia, kad lakas pilnai nudžiūtų. Kuo nago guolis tvirtesnis ir storesnis, tuo greičiau lakas džiūsta. Todėl pedikiūrai džiūsta greičiau ir laikosi ilgiau negu manikiūrai.

    Kodėl kai kurie lako atspalviai ant nago sudaro pūsleles?
    Kai džiūsta lakas, gali atsirasti pūslelės. Pūslelės - tai tarsi maži burbuliukai, kurie pasirodo ant Jūsų manikiūro, kai tirpikliai džiūsta greičiau negu nagų lakas. Dėl skirtingų temperatūrų, dėl nagų lako tirštumo ir kietųjų dalelių gali susidaryti pūslelės. ORLY kruopščiai išbando nagų laką, kad pūslelės nekiltų dėl netinkamos formulės.

    Kas sudaro nagų lako formulę?
    Paprastai, nagų laką sudaro šeši pagrindiniai ingredientai:
    Pigmentai, dervos, tirpikliai, plastifikatoriai, dispergentai ir UV stabilizatoriai.

    Pigmentai (spalvos) - tai svarbiausia lako sudedamoji dalis. Daugeliui lako atspalvių reikia derinti skirtingus pigmentus, kurie sumaišomi atitinkamomis proporcijomis, kad būtų išgauta norima spalva. Prieš dedant į laką pigmentus, juos reikia sumalti į miltelius. Tviskantis nagų lakas kuriamas pridedant blizgančių, tviskančių dalelyčių, kaip pvz., žėrutis. Dalelyčių dydis lemia tai, kaip spindi lakas.
    Derva - tai kieta medžiaga, kuri suteikia lakui patvarumo. Dervos - tai tam tikros rūšies „polimeras", o tai reiškia, kad jos sudarytos iš didelių molekulių, kurias sudaro mažesnės molekulės sujungtos į grandines ir tinklus. ORLY naudoja nitroceliuliozės dervą, kad lakas būtų stiprus, o paviršius blizgėtų.
    Tirpiklis - tai lako sudėtinė dalis, kuri garuoja ir skleidžia stiprų kvapą. Tirpiklis turi būti suderinamas su derva, kad derva galėtų pasiskirstyti ant nago paviršiaus. Užtepus laką ant paviršiaus, tirpiklis turi tolygiai išgaruoti, suformuodamas glotnų, kietą paviršių. (Veikimas labai panašus į dažų.) Tirpikliai, kurie per lėtai arba per greitai garuoja, gali sugadinti lako paviršių arba sudaryti pūsleles. Jeigu viršutinis sluoksnis džiūsta per greitai, tirpiklis sulaikomas apačioje, nors jis dar tebegaruoja. Taigi, svarbu parinkti tinkamą tirpiklio kombinaciją.
    Plastifikatoriai - tai priedai, dėl kurių derva išlieka lanksti, kai ji išdžiūsta. Plastifikatoriai yra tarsi molekulinis „lubrikantas" tarp dervos (polimero) grandinių,kuris leidžia dervai truputį daugiau judėti nesulūžtant. Tai sutvirtina dervą ir ji tampa atsparesnė lūžinėjimui.
    Dispergentai - tai priedai, kurie leidžia pigmentams maišytis su derva ir tirpikliu. Kai kuriems pigmentams būdinga atsiskirti nuo tirpiklio/dervos mišinio. Dispergentai iš dalies nuo to apsaugo. Tačiau netgi su geriausiais dispergentais, gali būti, kad pigmentai, galiausiai, atsiskirs. Todėl, prieš pradedant naudotis, lako buteliuką svarbu suplakti (arba dar geriau - pasukioti).
    UV stabilizatoriai - tai priedai, kurie neleidžia lakui keisti spalvos, kai jis gauna per daug UV spindulių. Kai kurie UV stabilizatoriai yra tokie patys chemikalai, kurie naudojami apsauginiuose losjonuose nuo saulės.

    Nagų lako atspalvį išsirinkite apačioje.

    Prekė detaliau
    48634

    Charakteristikos

    Tūris mililitrais
    5
    Tūris uncijomis
    0.17
    Nauja prekė
    Ingredientai

    Paprastai, nagų laką sudaro šeši pagrindiniai ingredientai:
    Pigmentai, dervos, tirpikliai, plastifikatoriai, dispergentai ir UV stabilizatoriai.

    Pigmentai (spalvos) - tai svarbiausia lako sudedamoji dalis. Daugeliui lako atspalvių reikia derinti skirtingus pigmentus, kurie sumaišomi atitinkamomis proporcijomis, kad būtų išgauta norima spalva. Prieš dedant į laką pigmentus, juos reikia sumalti į miltelius. Tviskantis nagų lakas kuriamas pridedant blizgančių, tviskančių dalelyčių, kaip pvz., žėrutis. Dalelyčių dydis lemia tai, kaip spindi lakas.
    Derva - tai kieta medžiaga, kuri suteikia lakui patvarumo. Dervos - tai tam tikros rūšies „polimeras", o tai reiškia, kad jos sudarytos iš didelių molekulių, kurias sudaro mažesnės molekulės sujungtos į grandines ir tinklus. ORLY naudoja nitroceliuliozės dervą, kad lakas būtų stiprus, o paviršius blizgėtų.
    Tirpiklis - tai lako sudėtinė dalis, kuri garuoja ir skleidžia stiprų kvapą. Tirpiklis turi būti suderinamas su derva, kad derva galėtų pasiskirstyti ant nago paviršiaus. Užtepus laką ant paviršiaus, tirpiklis turi tolygiai išgaruoti, suformuodamas glotnų, kietą paviršių. (Veikimas labai panašus į dažų.) Tirpikliai, kurie per lėtai arba per greitai garuoja, gali sugadinti lako paviršių arba sudaryti pūsleles. Jeigu viršutinis sluoksnis džiūsta per greitai, tirpiklis sulaikomas apačioje, nors jis dar tebegaruoja. Taigi, svarbu parinkti tinkamą tirpiklio kombinaciją.
    Plastifikatoriai - tai priedai, dėl kurių derva išlieka lanksti, kai ji išdžiūsta. Plastifikatoriai yra tarsi molekulinis „lubrikantas" tarp dervos (polimero) grandinių,kuris leidžia dervai truputį daugiau judėti nesulūžtant. Tai sutvirtina dervą ir ji tampa atsparesnė lūžinėjimui.
    Dispergentai - tai priedai, kurie leidžia pigmentams maišytis su derva ir tirpikliu. Kai kuriems pigmentams būdinga atsiskirti nuo tirpiklio/dervos mišinio. Dispergentai iš dalies nuo to apsaugo. Tačiau netgi su geriausiais dispergentais, gali būti, kad pigmentai, galiausiai, atsiskirs. Todėl, prieš pradedant naudotis, lako buteliuką svarbu suplakti (arba dar geriau - pasukioti).
    UV stabilizatoriai - tai priedai, kurie neleidžia lakui keisti spalvos, kai jis gauna per daug UV spindulių. Kai kurie UV stabilizatoriai yra tokie patys chemikalai, kurie naudojami apsauginiuose losjonuose nuo saulės.

    Produkto naudojimas

    Tepti dviem sluoksniais

    Jums taip pat gali patikti
    −20% −20% Black board

    Kodas: or23574

    Prekės ženklas: ORLY

    Black board

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Vidutinio šiurkštumo dildė

    Kaina 0,84 € Bazinė kaina 1,05 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −20% −20% Cuticle oil +

    Kodas: or24555

    Prekės ženklas: ORLY

    Cuticle oil +

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Kondicionuojantis aliejus odelėms

    Kaina 7,60 € Bazinė kaina 9,50 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −20% −20% Manikiūro žirklutės įvairios

    Kodas: KM2067

    Prekės ženklas: Kiepe

    Manikiūro žirklutės įvairios

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Odelių žirklutės 3,5

    Kaina 9,19 € Bazinė kaina 11,49 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −20% −20% Bonder, 9 ml

    Kodas: or24112

    Prekės ženklas: ORLY

    Bonder, 9 ml

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Nagų lako pagrindas

    Kaina 4,17 € Bazinė kaina 5,21 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −25% −25% Nail defence, 9 ml

    Kodas: OR24422

    Prekės ženklas: ORLY

    Nail defence, 9 ml

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Nagus stiprinanti ir apsauganti priemonė su proteinais

    Kaina 3,90 € Bazinė kaina 5,21 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −20% −20% ORLY EPIX nagų lakas, 18 ml.

    Kodas: ORE29900 Hollywood Ending

    Prekės ženklas: ORLY

    ORLY EPIX nagų lakas, 18 ml.

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Pusiau ilgalaikis nagų lakas ( 1-2sav)

    −25% −25% SOLAROIL

    Kodas: CDU130132

    Prekės ženklas: CND

    SOLAROIL

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Aliejukas nagams ir odelėms

    Kaina 1,55 € Bazinė kaina 2,07 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −20% −20% Deguoniui pralaidus ORLY...

    Kodas: ORB20903

    Prekės ženklas: ORLY

    Deguoniui pralaidus ORLY nagų lakas "Breathable"

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Orly „Breathable“ nagų lakas, 18ml

    Kaina 6,60 € Bazinė kaina 8,26 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −25% Nauja −25% VINYLUX WEEKLY POLISH

    Kodas: CNDVINYLUX

    Prekės ženklas: CND

    VINYLUX WEEKLY POLISH

    0 1 2 3 4 1 Review(s) 

    Savaitinis nagų lakas

    Kaina 6,19 € Bazinė kaina 8,26 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:
    −25% Nauja −25% VINYLUX WEEKLY POLISH -...

    Kodas: CDB923437

    Prekės ženklas: CND

    VINYLUX WEEKLY POLISH - UNINHIBITED

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Savaitinis nagų lakas

    Kaina 6,19 € Bazinė kaina 8,26 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −20% −20% CREATIVE PLAY NAIL LACQUER

    Kodas: CDC1434

    Prekės ženklas: CND

    CREATIVE PLAY NAIL LACQUER

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Tradicinis nagų lakas - READ MY TULIPS

    Kaina 4,60 € Bazinė kaina 5,74 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −20% −20% CREATIVE PLAY NAIL LACQUER

    Kodas: CDC4503

    Prekės ženklas: CND

    CREATIVE PLAY NAIL LACQUER

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Tradicinis nagų lakas - STELLARBRATION

    Kaina 4,60 € Bazinė kaina 5,74 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −25% −25% VINYLUX WEEKLY POLISH -...

    Kodas: CDB098852

    Prekės ženklas: CND

    VINYLUX WEEKLY POLISH - LOBSTER ROLL

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Savaitinis nagų lakas

    Kaina 6,19 € Bazinė kaina 8,26 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −25% Nauja −25% VINYLUX WEEKLY POLISH -...

    Kodas: CDB1067

    Prekės ženklas: CND

    VINYLUX WEEKLY POLISH - Lovely Quart

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Savaitinis nagų lakas

    Kaina 6,19 € Bazinė kaina 8,26 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −20% −20% CREATIVE PLAY NAIL LACQUER

    Kodas: CDC0901

    Prekės ženklas: CND

    CREATIVE PLAY NAIL LACQUER

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Tradicinis nagų lakas - PERSIMMON-ALITY

    Kaina 4,60 € Bazinė kaina 5,74 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −20% −20% Shellac nail polish -...

    Kodas: CDA912592

    Prekės ženklas: CND

    Shellac nail polish - BLUSHING TOPAZ

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    gelinis - hibridinis nagų lakas

    Kaina 14,51 € Bazinė kaina 18,14 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −25% −25% VINYLUX WEEKLY POLISH -...

    Kodas: CDB912844

    Prekės ženklas: CND

    VINYLUX WEEKLY POLISH - FERN FLANNEL

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Savaitinis nagų lakas

    Kaina 6,19 € Bazinė kaina 8,26 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −20% −20% ORLY Viva, 18 ml.

    Kodas: 40734

    Prekės ženklas: ORLY

    ORLY Viva, 18 ml.

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Nagų lakų kolekcija

    Kaina 6,28 € Bazinė kaina 7,85 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −25% Nauja −25% VINYLUX WEEKLY POLISH - VIVANT

    Kodas: CDB5233

    Prekės ženklas: CND

    VINYLUX WEEKLY POLISH - VIVANT

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Savaitinis nagų lakas

    Kaina 6,19 € Bazinė kaina 8,26 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −20% Nauja −20% CREATIVE PLAY NAIL LACQUER

    Kodas: CDC4809

    Prekės ženklas: CND

    CREATIVE PLAY NAIL LACQUER

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Tradicinis nagų lakas -   ENVIED GREEN

    Kaina 4,60 € Bazinė kaina 5,74 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −20% −20% Shellac nail polish -...

    Kodas: CDA908687

    Prekės ženklas: CND

    Shellac nail polish - TARTAN PUNK

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    gelinis - hibridinis nagų lakas

    Kaina 14,51 € Bazinė kaina 18,14 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −20% −20% CREATIVE PLAY NAIL LACQUER

    Kodas: CDC0956

    Prekės ženklas: CND

    CREATIVE PLAY NAIL LACQUER

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    Tradicinis nagų lakas - APRICOT IN THE ACT

    Kaina 4,60 € Bazinė kaina 5,74 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −20% −20% Shellac nail polish -...

    Kodas: CDA908717

    Prekės ženklas: CND

    Shellac nail polish - WINTER GLOW

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    gelinis - hibridinis nagų lakas

    Kaina 14,51 € Bazinė kaina 18,14 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −20% −20% Shellac nail polish -...

    Kodas: CDA405230

    Prekės ženklas: CND

    Shellac nail polish - CLEARLY PINK

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

    gelinis - hibridinis nagų lakas

    Kaina 14,51 € Bazinė kaina 18,14 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje
    −25% −25% VINYLUX WEEKLY POLISH...

    Kodas: CDB905204

    Prekės ženklas: CND

    VINYLUX WEEKLY POLISH -SULTRY SUNSET

    0 1 2 3 4 0 Review(s) 

     Savaitinis nagų lakas

    Kaina 6,19 € Bazinė kaina 8,26 €
    Daugiau
    Yra sandėlyje

    Atsiliepimai Atsiliepimai (1)

    Remiantis 1 review - 0 1 2 3 4 5,00/5
    Filtruoti:
    0 1 2 3 0 (0)
    0 1 2 0 1 (0)
    0 1 0 1 2 (0)
    0 0 1 2 3 (0)
    Rūšiuoti pagal:

    0 1 2 3 4
    (5/5

    Puikus kainos ir kokybės santykis

    0 of 0 vartotojų mano, kad atsiliepimas buvo naudingas

    idealus kiekis, puikiai tepasi ir gerai laikosi