Luxury, 100ml

Kodas: G440002

Prekės ženklas: Green light

Luxury, 100ml

0 1 2 3 4 99 Atsiliepimai 

Green Light "Luxury" plaukus dažantis kremas

Kaina 6,46 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Nauja Keratin shot šampūnas, 10ml...

Kodas: R182S

Prekės ženklas: Salerm

Keratin shot šampūnas, 10ml + Deep impact kaukė, 10ml

0 1 2 3 4 39 Atsiliepimai 

Keratin shot šampūnas, 10ml + Deep impact kaukė, 10ml

Kaina 0,96 €
Daugiau
Yra sandėlyje
New Salerm Vison

Kodas: svfc1

Prekės ženklas: Salerm

New Salerm Vison

0 1 2 3 4 22 Atsiliepimai 

Plaukus dažantis kremas

Kaina 5,37 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Biokera Arganology -...

Kodas: R1710A

Prekės ženklas: Salerm

Biokera Arganology - Serumas stipriai atstatantis pažeistus plaukus ir jų galiukus

0 1 2 3 4 25 Atsiliepimai 

Serumas stipriai atstatantis pažeistus plaukus ir jų galiukus

Kaina 2,55 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Krepinis popierius...

Kodas: BA0043

Prekės ženklas: Beautyforsale

Krepinis popierius sterilizacijai karštu oru,45*45cm

0 1 2 3 4 0 Atsiliepimai 

Vyniojamas, 1vnt.(45*45cm)

Kaina 0,16 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Visos daugiausiai perkamos

   Orly mini nagų lakas, 5.4 ml

   0 1 2 3 4
   4,83/5 - 6 reviews

   Reitingavimas
   0 1 2 3 45
   0 1 2 3 01
   0 1 2 0 10
   0 1 0 1 20
   0 0 1 2 30
   Pridėti Atsiliepimai
   or28677 jetaime

   Orly mini nagų lakas

    
   Rodyti visas spalvas
   3,72 €
   Kiekis

   Perkant už 10 eur arba daugiau, pristatymas Lietuvoje nemokamas. Perkant iki 10 eur, pristatymo kaina į (United States)

   Post:

   7,00 €5 - 15 dienos (per paštą)

   TNT (preferred) or Fedex:

   30,00 €2 - 5 darbo dienos

   TIK INTERNETU Pirkite 2 ORLY prekinio ženklo produktus ir antram gaukite net 40 % nuolaidą!

   Aprašymas

   Kadangi ORLY yra vienas garsiausių nagų pramonės vardų, kiekvienam naujam sezonui ORLY pristato naujus spalvų derinius ir atnaujina turimą kolekciją, kurią sudaro daugiau negu 120 lakų, kuriuose nėra DBP*, tolueno ir formaldehido. Kruopščiai analizuojant madas ir tiksliai pagal užsakymus maišant spalvas, ORLY sukūrė žaismingą paletę, kurią sudaro subtilūs atspalviai, ryškiausios spalvos, žavingai tviskantys, blizgūs ar neoniniai atspalviai. Visi lakų buteliukai turi apdovanojimą pelniusį, ergonomišką, lengvai atsukamą kamštelį GRIPPER CAP.

   *DBP arba dibutilftalatas - tai tamprumą didinantis ingredientas, kurį Europos Sąjungoje draudžiama naudoti kosmetikos produktuose. DBP - tai potencialus raidos ir reprodukcijos toksinas, kuris gali sukelti daugybę apsigimimų. ORLY produktuose nėra DBP.

   Kodėl skirtingiems klientams skiriasi nagų lako „džiūvimo laikas"?
   „Džiūvimo laikas" - tai laikas, kurio reikia, kad plono sluoksnio tirpikliai pilnai išgaruotų nuo nago guolio. Džiuvimo laikas skiriasi priklausomai nuo to, kiek sluoksnių tepama, pigmentacijos ir to, kiek lako užtepama, o tam gali reikėti daugiau laiko išdžiūti. Paprastam nagų lakui, kurio viršutinis sluoksnis greitai džiūsta, kaip pvz., ORLY In A Snap, reikia 3-10 minučių, kad jis pilnai išdžiūtų. Atkreipkite dėmesį į tai, o tai svarbu prisiminti, kad, jeigu lakas pakankamai nudžiūvęs, kad jį būtų galima liesti, tai nereiškia, kad jis iki galo išdžiūvo. Be to, nago guolio tvirtumas taip pat lemia, kiek laiko reikia, kad lakas pilnai nudžiūtų. Kuo nago guolis tvirtesnis ir storesnis, tuo greičiau lakas džiūsta. Todėl pedikiūrai džiūsta greičiau ir laikosi ilgiau negu manikiūrai.

   Kodėl kai kurie lako atspalviai ant nago sudaro pūsleles?
   Kai džiūsta lakas, gali atsirasti pūslelės. Pūslelės - tai tarsi maži burbuliukai, kurie pasirodo ant Jūsų manikiūro, kai tirpikliai džiūsta greičiau negu nagų lakas. Dėl skirtingų temperatūrų, dėl nagų lako tirštumo ir kietųjų dalelių gali susidaryti pūslelės. ORLY kruopščiai išbando nagų laką, kad pūslelės nekiltų dėl netinkamos formulės.

   Kas sudaro nagų lako formulę?
   Paprastai, nagų laką sudaro šeši pagrindiniai ingredientai:
   Pigmentai, dervos, tirpikliai, plastifikatoriai, dispergentai ir UV stabilizatoriai.

   Pigmentai (spalvos) - tai svarbiausia lako sudedamoji dalis. Daugeliui lako atspalvių reikia derinti skirtingus pigmentus, kurie sumaišomi atitinkamomis proporcijomis, kad būtų išgauta norima spalva. Prieš dedant į laką pigmentus, juos reikia sumalti į miltelius. Tviskantis nagų lakas kuriamas pridedant blizgančių, tviskančių dalelyčių, kaip pvz., žėrutis. Dalelyčių dydis lemia tai, kaip spindi lakas.
   Derva - tai kieta medžiaga, kuri suteikia lakui patvarumo. Dervos - tai tam tikros rūšies „polimeras", o tai reiškia, kad jos sudarytos iš didelių molekulių, kurias sudaro mažesnės molekulės sujungtos į grandines ir tinklus. ORLY naudoja nitroceliuliozės dervą, kad lakas būtų stiprus, o paviršius blizgėtų.
   Tirpiklis - tai lako sudėtinė dalis, kuri garuoja ir skleidžia stiprų kvapą. Tirpiklis turi būti suderinamas su derva, kad derva galėtų pasiskirstyti ant nago paviršiaus. Užtepus laką ant paviršiaus, tirpiklis turi tolygiai išgaruoti, suformuodamas glotnų, kietą paviršių. (Veikimas labai panašus į dažų.) Tirpikliai, kurie per lėtai arba per greitai garuoja, gali sugadinti lako paviršių arba sudaryti pūsleles. Jeigu viršutinis sluoksnis džiūsta per greitai, tirpiklis sulaikomas apačioje, nors jis dar tebegaruoja. Taigi, svarbu parinkti tinkamą tirpiklio kombinaciją.
   Plastifikatoriai - tai priedai, dėl kurių derva išlieka lanksti, kai ji išdžiūsta. Plastifikatoriai yra tarsi molekulinis „lubrikantas" tarp dervos (polimero) grandinių,kuris leidžia dervai truputį daugiau judėti nesulūžtant. Tai sutvirtina dervą ir ji tampa atsparesnė lūžinėjimui.
   Dispergentai - tai priedai, kurie leidžia pigmentams maišytis su derva ir tirpikliu. Kai kuriems pigmentams būdinga atsiskirti nuo tirpiklio/dervos mišinio. Dispergentai iš dalies nuo to apsaugo. Tačiau netgi su geriausiais dispergentais, gali būti, kad pigmentai, galiausiai, atsiskirs. Todėl, prieš pradedant naudotis, lako buteliuką svarbu suplakti (arba dar geriau - pasukioti).
   UV stabilizatoriai - tai priedai, kurie neleidžia lakui keisti spalvos, kai jis gauna per daug UV spindulių. Kai kurie UV stabilizatoriai yra tokie patys chemikalai, kurie naudojami apsauginiuose losjonuose nuo saulės.

   Nagų lako atspalvį išsirinkite apačioje.

   Prekė detaliau
   or28677 jetaime

   Charakteristikos

   Tūris mililitrais
   5
   Tūris uncijomis
   0.17

   Specifinė nuoroda

   ean13
   096200004542
   Nauja prekė
   096200004542
   Priedai
   Atsisiųsti
   ORLY produktų vadovas

   Informacija apie ORLY produktus

   Atsisiųsti (2.89M)
   ORLY education manual

   prekių katalogas lietuvių kalba

   Atsisiųsti (1.39M)
   Ingredientai

   Paprastai, nagų laką sudaro šeši pagrindiniai ingredientai:
   Pigmentai, dervos, tirpikliai, plastifikatoriai, dispergentai ir UV stabilizatoriai.

   Pigmentai (spalvos) - tai svarbiausia lako sudedamoji dalis. Daugeliui lako atspalvių reikia derinti skirtingus pigmentus, kurie sumaišomi atitinkamomis proporcijomis, kad būtų išgauta norima spalva. Prieš dedant į laką pigmentus, juos reikia sumalti į miltelius. Tviskantis nagų lakas kuriamas pridedant blizgančių, tviskančių dalelyčių, kaip pvz., žėrutis. Dalelyčių dydis lemia tai, kaip spindi lakas.
   Derva - tai kieta medžiaga, kuri suteikia lakui patvarumo. Dervos - tai tam tikros rūšies „polimeras", o tai reiškia, kad jos sudarytos iš didelių molekulių, kurias sudaro mažesnės molekulės sujungtos į grandines ir tinklus. ORLY naudoja nitroceliuliozės dervą, kad lakas būtų stiprus, o paviršius blizgėtų.
   Tirpiklis - tai lako sudėtinė dalis, kuri garuoja ir skleidžia stiprų kvapą. Tirpiklis turi būti suderinamas su derva, kad derva galėtų pasiskirstyti ant nago paviršiaus. Užtepus laką ant paviršiaus, tirpiklis turi tolygiai išgaruoti, suformuodamas glotnų, kietą paviršių. (Veikimas labai panašus į dažų.) Tirpikliai, kurie per lėtai arba per greitai garuoja, gali sugadinti lako paviršių arba sudaryti pūsleles. Jeigu viršutinis sluoksnis džiūsta per greitai, tirpiklis sulaikomas apačioje, nors jis dar tebegaruoja. Taigi, svarbu parinkti tinkamą tirpiklio kombinaciją.
   Plastifikatoriai - tai priedai, dėl kurių derva išlieka lanksti, kai ji išdžiūsta. Plastifikatoriai yra tarsi molekulinis „lubrikantas" tarp dervos (polimero) grandinių,kuris leidžia dervai truputį daugiau judėti nesulūžtant. Tai sutvirtina dervą ir ji tampa atsparesnė lūžinėjimui.
   Dispergentai - tai priedai, kurie leidžia pigmentams maišytis su derva ir tirpikliu. Kai kuriems pigmentams būdinga atsiskirti nuo tirpiklio/dervos mišinio. Dispergentai iš dalies nuo to apsaugo. Tačiau netgi su geriausiais dispergentais, gali būti, kad pigmentai, galiausiai, atsiskirs. Todėl, prieš pradedant naudotis, lako buteliuką svarbu suplakti (arba dar geriau - pasukioti).
   UV stabilizatoriai - tai priedai, kurie neleidžia lakui keisti spalvos, kai jis gauna per daug UV spindulių. Kai kurie UV stabilizatoriai yra tokie patys chemikalai, kurie naudojami apsauginiuose losjonuose nuo saulės.

   Produkto naudojimas

   Tepti dviem sluoksniais

   Jums taip pat gali patikti
   Black board

   Kodas: OR23574

   Prekės ženklas: ORLY

   Black board

   0 1 2 3 4 3 Atsiliepimai 

   Vidutinio šiurkštumo dildė

   Kaina 1,05 €
   Daugiau
   Yra sandėlyje
   Cuticle oil +

   Kodas: OR24555

   Prekės ženklas: ORLY

   Cuticle oil +

   0 1 2 3 4 0 Atsiliepimai 

   Kondicionuojantis aliejus odelėms

   Kaina 9,50 €
   Daugiau
   Yra sandėlyje
   Manikiūro žirklutės įvairios

   Kodas: KM2067

   Prekės ženklas: Kiepe

   Manikiūro žirklutės įvairios

   0 1 2 3 4 0 Atsiliepimai 

   Odelių žirklutės 3,5

   Kaina 11,49 €
   Daugiau
   Yra sandėlyje
   Bonder, 9 ml

   Kodas: OR24112

   Prekės ženklas: ORLY

   Bonder, 9 ml

   0 1 2 3 4 0 Atsiliepimai 

   Nagų lako pagrindas

   Kaina 5,21 €
   Daugiau
   Yra sandėlyje
   Nail defence, 9 ml

   Kodas: OR24422

   Prekės ženklas: ORLY

   Nail defence, 9 ml

   0 1 2 3 4 2 Atsiliepimai 

   Nagus stiprinanti ir apsauganti priemonė su proteinais

   Kaina 5,21 €
   Daugiau
   Yra sandėlyje
   −50% −50% ORLY EPIX nagų lakas, 18 ml.

   Kodas: ORE29900 Hollywood Ending

   Prekės ženklas: ORLY

   ORLY EPIX nagų lakas, 18 ml.

   0 1 2 3 4 10 Atsiliepimai 

   Pusiau ilgalaikis nagų lakas ( 1-2sav)

   Kaina 4,88 € Bazinė kaina 9,75 €
   Daugiau
   Yra sandėlyje
   SOLAROIL

   Kodas: CDU130132

   Prekės ženklas: CND

   SOLAROIL

   0 1 2 3 4 14 Atsiliepimai 

   Aliejukas nagams ir odelėms

   Kaina 2,07 €
   Daugiau
   Yra sandėlyje
   Deguoniui pralaidus ORLY...

   Kodas: ORB20903

   Prekės ženklas: ORLY

   Deguoniui pralaidus ORLY nagų lakas "Breathable"

   0 1 2 3 4 7 Atsiliepimai 

   Orly „Breathable“ nagų lakas, 18ml

   Kaina 8,26 €
   Daugiau
   Yra sandėlyje
   Nauja VINYLUX WEEKLY POLISH

   Kodas: CNDVINYLUX

   Prekės ženklas: CND

   VINYLUX WEEKLY POLISH

   0 1 2 3 4 16 Atsiliepimai 

   Savaitinis nagų lakas

   Kaina 8,26 €
   Daugiau
   Yra sandėlyje

   Atsiliepimai Atsiliepimai (6)

   Remiantis 6 reviews - 0 1 2 3 4 4,83/5
   Filtruoti:
   0 1 2 0 1 (0)
   0 1 0 1 2 (0)
   0 0 1 2 3 (0)
   Rūšiuoti pagal:

   0 1 2 3 4
   (5/5

   Gumdrop

   0 of 0 vartotojų mano, kad atsiliepimas buvo naudingas

   Puikus nagų lakas. Gerai dengia nagą, užtenka 2 sluoksnių, gražiai blizga ir greitai džiūsta. Pirksiu dar ir dar ????


   0 1 2 3 4
   (5/5

   GERAS

   0 of 1 vartotojų mano, kad atsiliepimas buvo naudingas

   Spalvos atitiko, geras


   0 1 2 3 4
   (5/5

   Patiko

   0 of 0 vartotojų mano, kad atsiliepimas buvo naudingas

   Patiko, geros kokybes.


   0 1 2 3 4
   (4/5

   Geras lakas

   0 of 0 vartotojų mano, kad atsiliepimas buvo naudingas

   Geros kokybės tik spalvos ne visai atitinka.


   0 1 2 3 4
   (5/5

   Labai geras produktas

   0 of 0 vartotojų mano, kad atsiliepimas buvo naudingas

   Pirkau draugei dovanu, liko labai patenkinta, spalvos atitinka, buteliukas mazas, bet ilgam uztenka, super, labai greitai prisate i parduotuve :)