Reikia pagalbos?

Kodėl skirtingose kosmetikos priemonėse yra skirtingų formų vitamino C?


Askorbo rūgštis yra labai nestabili molekulė, ji lengvai oksiduojasi ir praranda savo savybes dėl sąlyčio su oru, šviesa ar karščiu. Todėl, norint pagaminti visiškai veiksmingą kosmetiką, svarbiausia yra jos sudėtis. 

Taigi, siekiant išsaugoti jos stabilumą, yra daugybė vitamino C formų ir sudėčių variantų: Ekstemporaninė askorbo rūgštis 21 %. Aktyvuojama pirmą kartą naudojant, kad būtų išsaugotas šviežumas ir veiksmingumas, išvengta laipsniško gedimo laikymo metu ir užtikrintas maksimalus rezultatas naudojant ant odos. 

Ampulėse esanti gryna askorbo rūgštis 10 % stabilizuota be deguonies atmosferoje, o rūgštinis pH užtikrina produkto 100 %vientisumą  iki pat jo panaudojimo.

Kaukės sudėtyje yra hermetizuoto multivitaminų komplekso, kuris išlaiko vitaminus formulėje iki jų išsiskyrimo, kol jie pasišalina, ir taip išvengiama bet kokio produkto gedimo. 

Serumo, akių kontūro kremo ir drėkinamųjų kremų sudėtį sudaro vitamino C darinys. Įsiskverbęs į odą, jis greitai tampa grynu liposominiu vitaminu C. Nedirginantis, todėl jį galima tepti ant bet kokio tipo odos.