Luxury, 100ml

Kodas: G440002

Prekės ženklas: Green light

Luxury, 100ml

0 1 2 3 4 8 Review(s) 

Green Light "Luxury" plaukus dažantis kremas

Kaina 6,46 €
Daugiau
Yra sandėlyje
New Salerm Vison

Kodas: svfc1

Prekės ženklas: Salerm

New Salerm Vison

0 1 2 3 4 3 Review(s) 

Plaukus dažantis kremas

Kaina 5,37 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Biokera Arganology -...

Kodas: R1710A

Prekės ženklas: Salerm

Biokera Arganology - Serumas stipriai atstatantis pažeistus plaukus ir jų galiukus

0 1 2 3 4 4 Review(s) 

Serumas stipriai atstatantis pažeistus plaukus ir jų galiukus

Kaina 2,55 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Color reverse - Dažytų...

Kodas: r843

Prekės ženklas: Salerm

Color reverse - Dažytų plaukų spalvos nuėmėjas

0 1 2 3 4 4 Review(s) 

Dažytų plaukų spalvos nuėmėjas

Kaina 7,85 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Indikatorius sterilizacijai...

Kodas: ba0031/1vnt

Prekės ženklas: Beautyforsale

Indikatorius sterilizacijai karštu oru, 1vnt.

0 1 2 3 4 0 Review(s) 

Vidinis

Kaina 0,12 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Visos daugiausiai perkamos
Lendan Extra liss - stipraus poveikio glotnumo suteikianti plaukų kaukė

Lendan Extra liss - stipraus poveikio glotnumo suteikianti plaukų kaukė

Published : - Categories : Naujienos

Visi norime to, ko neturime. Kas nežino, mano plaukai garbanojasi, tačiau aš vis juos tiesinu, šukuoju ir darau viską tam, kad jie būtų lygūs ir glotnus. Bet plaukai po dažymo buvo be galo sausi ir pažeisti, todėl teko kol kas atsisakyti karštų prietaisų naudojimo (džiovintuvo aba tiesintuvo), todėl labai ieškojau priemonių plaukams, po kurių naudojimo plaukai būtų tiesesnis, tačiau pamaitinti ir labai švelnūs. Lendan plaukų serumas buvo vienas iš mano mėgstamiausių, pati pirkau N kartų mažus įpakavimus, todėl perskaičius visus įmanomus variantus, nusprendžiau išbandyti būtent Extra liss - stipraus poveikio glotnumo suteikianti plaukų kaukę.

Gamintojo aprašymas:

Extra liss - stipraus poveikio glotnumo suteikianti plaukų kaukė garbanotiems ir nepaklusniems plaukams. Gėlių ir vaisių aromato kaukė suteikia plaukams greitą ir tobulą lygumą bei blizgesį. Laminuojantis efektas saugo plaukus nuo pasipūtimo ir garbanavimosi. Kaukės aktyvieji komponentai drėkina ir atkuria plauko kutikulę. Kaukė taip pat turi apsauginį filtrą, kuris veikia plauko džiovinimo ir tiesinimo karštais formuotuvais metu. Sudėtyje esantis Bio kanapių aliejus sočiai drėkina plaukus ir jie išlieka blizgantys ir neišsausėja. Naudojimas: nedidelį kiekį kaukės paskirstykite tarp delnų ir lengvai padenkite ant švariai išplaukų plaukų. Įmasažuokite nuo šaknų iki pat galiukų. Palikite veikti 2-3 min. Tada nuskalaukite.
Talpa: 150 ml.
Kaina: 11,30 EUR
Kur pirkti: www.vitrinapro.lt arba Vitrina Pro parduotuvėse
Įpakavimas:
Konsistencija:
Mano nuomonė:
Didelis pliusas už įpakavimą, labai patinka plaukų priežiūros priemonės tūbelėse, negu paprastose įpakavimuose, kur reikia naudoti rankomis. Tai nėra super higieniška, plius užima mažiau vietos vonioje. Dar vienas pliusas - kaukės kvapas, pudrinis, saldus, tačiau be galo malonus. Man labai patinka tokio tipo kvapai, todėl aš jau labai palankiai nusiteikus. Kaukės konsistenija iš pirmo žvilgsnio vidutinio tirštumo, tačiau tepant ant plaukų suprantu, svarbu nepadauginti, nes priemonė gali riebinti ir apsunkinti plaukus, jaučiais ir silikonai ir aliejai. Nors gamintojas ir rašo, kad kaukę reikia laikyti tik 2-3 minutes, aš laikau apie pusę valandos. Rezultatas - šilkiniai, pamaitinti ir tiesesni plaukai, aišku jie riebaluoja žymiai greičiau, todėl ir plauti tenka dažniau, bet veidrodinis spindesys ir lengvas sušukavimas - didelis pliusas.
Ką aš noriu pasakyti apibendrinant, man kaukė patiko, tačiau kiekvieną kartą aš jos tikrai nenaudočiau, nes naudojant pastoviai plaukau būtų apsunkinti ir prarastų apimtį. Tokio tipo kaukės idealiai tinka prieš renginius, kai reikia wow efekto, kad plaukai blizgėtų ir būtų lengvai šukuojami.
PR sample
Originalų tinklaraščio įrašą galite rasti : http://lithuaniabeauty.blogspot.lt/2016/10/lendan-extra-liss-stipraus-poveikio.html#more
Please log in to rate this article

Share this content

Add a comment

 (with http://)