Nuo šiol kiekvieną dieną www.vitrinapro.lt svetainėje bei fizinėse VITRINA PRO parduotuvėse vienai populiariai prekei taikysime NET - 40 % NUOLAIDĄ. Mes tikime savo produktais ir norime, kad Jūs taipogi pamatytumėte produktų kokybę bei efektyvumą savo akimis. Kiekvieną darbo dieną mes pristatysime vis naują, populiarią dienos prekę su - 40 % nuolaida. Paskubėkite užsukti į VITRINA PRO pirmieji, kadangi prekių kiekis visuomet bus ribotas!

Kaip pasinaudoti nuolaidų kuponu?

1. Perkant internetu - įsidėkite prekę į krepšelį, nukopijuokite žemiau esantį nuolaidų kuponą ir įrašykite pirmame prekių krepšelio žingsnyje - ir nuolaida bus pritaikyta.

2. Perkant vienoje iš fizinių VITRINA PRO parduotuvių - išsisaugokite nuolaidų kuponą telefone arba užsirašykite, atvykite į bet kurią VITRINA PRO parduotuvę, paklauskite konsultantės ar dar yra dienos prekė, kuriai taikoma - 40 % nuolaida, parodykite nuolaidų kuponą ir nuolaida Jums bus pritaikyta. 

Taip, tai taip paprasta!

Prekių kiekis su -40 % nuolaida kiekvieną dieną yra ribotas, todėl jeigu norite apsipirkti vienoje iš VITRINA PRO parduotuvių, rekomenduojame prieš vykstan paskambinti ir paklausti ar šioje parduotuvėje dar yra prekė su nuolaida.

ŠIANDIEN DIENOS PREKĖ YRA: 

OR24552 ORLY Cuticle oil+ odelių aliejus su apelsinmedžio žiedų ir laukinių vyšnių ekstraktu, 0,3oz/ 9ml – 5,60Eur

ŠIANDIEN DIENOS PREKĖS NUOLAIDOS KODAS YRA: LIV43MGG

Apie šiandien dienos prekę: 

Orly nagų odelių aliejus, puikiai sudrėkina ir suminkština nagų odeles. Naudojant šį alieju, laikui bėgant odelės tampa elastingos, ne taip greitai auga, dingsta sausumo ir šiurkštumo pojūtis. Manikiūrą tampa atlikti daug lengviau ir greičiau, o ir išlieka ilgiau.