ŠIANDIEN DIENOS PREKĖ YRA: R3006 Intensive hair loss treatment - Intensyvaus poveikio losjonas ampulėse prieš plaukų slinkimą - 22,88Eur

APIE ŠIANDIENIOS DIENOS PREKĘ: Intensyvaus poveikio losjonas ampulėse prieš plaukų slinkimą. Su vitaminais, natūraliais ženšenio ir ginkmedžio ekstraktais, kurie suteikia plaukams maistinių medžiagų, atgaivina juos ir skatina plaukų atsinaujinimą

ŠIANDIENOS DIENOS PREKĖS KODAS: M4NVBXWQ

Nuo šiol kiekvieną dieną www.vitrinapro.lt svetainėje bei fizinėse VITRINA PRO parduotuvėse vienai populiariai prekei taikysime NET - 40 % NUOLAIDĄ. Mes tikime savo produktais ir norime, kad Jūs taipogi pamatytumėte produktų kokybę bei efektyvumą savo akimis. Kiekvieną darbo dieną mes pristatysime vis naują, populiarią dienos prekę su - 40 % nuolaida. Paskubėkite užsukti į VITRINA PRO pirmieji, kadangi prekių kiekis visuomet bus ribotas!

Kaip pasinaudoti nuolaidų kuponu?

1. Perkant internetu - įsidėkite prekę į krepšelį, nukopijuokite žemiau esantį nuolaidų kuponą ir įrašykite pirmame prekių krepšelio žingsnyje - ir nuolaida bus pritaikyta.

2. Perkant vienoje iš fizinių VITRINA PRO parduotuvių - išsisaugokite nuolaidų kuponą telefone arba užsirašykite, atvykite į bet kurią VITRINA PRO parduotuvę, paklauskite konsultantės ar dar yra dienos prekė, kuriai taikoma - 40 % nuolaida, parodykite nuolaidų kuponą ir nuolaida Jums bus pritaikyta. 

Taip, tai taip paprasta!

Prekių kiekis su -40 % nuolaida kiekvieną dieną yra ribotas, todėl jeigu norite apsipirkti vienoje iš VITRINA PRO parduotuvių, rekomenduojame prieš vykstan paskambinti ir paklausti ar šioje parduotuvėje dar yra prekė su nuolaida.