Luxury, 100ml

Kodas: G440002

Prekės ženklas: Green light

Luxury, 100ml

0 1 2 3 4 8 Review(s) 

Green Light "Luxury" plaukus dažantis kremas

Kaina 6,46 €
Daugiau
Yra sandėlyje
New Salerm Vison

Kodas: svfc1

Prekės ženklas: Salerm

New Salerm Vison

0 1 2 3 4 3 Review(s) 

Plaukus dažantis kremas

Kaina 5,37 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Biokera Arganology -...

Kodas: R1710A

Prekės ženklas: Salerm

Biokera Arganology - Serumas stipriai atstatantis pažeistus plaukus ir jų galiukus

0 1 2 3 4 4 Review(s) 

Serumas stipriai atstatantis pažeistus plaukus ir jų galiukus

Kaina 2,55 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Color reverse - Dažytų...

Kodas: r843

Prekės ženklas: Salerm

Color reverse - Dažytų plaukų spalvos nuėmėjas

0 1 2 3 4 4 Review(s) 

Dažytų plaukų spalvos nuėmėjas

Kaina 7,85 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Indikatorius sterilizacijai...

Kodas: ba0031/1vnt

Prekės ženklas: Beautyforsale

Indikatorius sterilizacijai karštu oru, 1vnt.

0 1 2 3 4 0 Review(s) 

Vidinis

Kaina 0,12 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Visos daugiausiai perkamos
Apžvalga:  Salerm modeliavimo skystis atstatantis plaukų galiukus SalermVital

Apžvalga: Salerm modeliavimo skystis atstatantis plaukų galiukus SalermVital

Published : - Categories : Naujienos

Plaukų priežiūros priemones aš galėčiau bandyti ir bandyti. Nuo saulės? Duokit! Plaunantis kondicionierius? Noriu! Aliejukas? Dievinu! Ekologiškas šampūnas? Man smalsu! Ampulė? Nagi na gi na gi! Ir sustoju tik išgirdusi žodžius “sausas šampūnas”, “druskos purškalas”, “lakas”. Tokios priemonės man labai nepatinka. Taigi, atsisakyti išbandyti “Salerm” produkto neturėjau jokių priežasčių.

Skystis sufasuotas į kieto celofano ampules.

Jų dėžutėje yra penkios.

Priemonė pristatoma taip:

Salermvital momentaliai aptraukia plauko stiebą apsaugine plėvele, apsaugančia plauką nuo nepalankaus išorės veiksnių poveikio ir išlyginančia jo paviršių, ir šis efektas išlieka net po keleto galvos plovimų. Plaukai tampa paslankesni, lengviau formuojami, spindintys, galiukai atpalaiduojami ir nebesivelia. Ši priemonė ypač tinka dažytiems plaukams bei plaukams, kurie yra pažeisti saulės ar aplinkos užterštumo. Preparato sudėtyje gausu vitamino E, kuris apsaugo nuo laisvųjų radikalų bei suteikia maksimalią apsaugą plaukams ir plaukų spalvai. Naudojimas: vienos ampulės turinį paskleisti ant išplautų plaukų per visą jų ilgį, ypač atidžiai užnešant ant plaukų galiukų ir labiau pažeistų plaukų zonų. Nenuplaukti. Plaukus džiovinti įprastu būdu.

Sudėtis:

Viskas kaip ir paaiškėja, ši priemonė yra silikonų, vitamino E ir kviečių gemalų aliejaus mišinys. Sudėtis labai minimali, saugi ir efektyvi siekiant dekoratyvinio efekto, bet plaukų tikrai negydys.

Kai savo “Instagram” istorijose pasidalinau produkto nuotrauka, sulaukiau Irmos patarimo nepadauginti šio produkto. Bandžiau. Tad užuot sukrovusi visą ampulę aš panaudojau gal trečdalį, bet vistiek padauginau. Na sunku pataikyti iš pradžių tikslų kiekį. Plaukai atrodė kiek apsunkinti. Tačiau, kadangi silikonai taip lengvai neišsiplauna, tai dar net po kelių plovimų garbanos atrodė sveikesnės ir žvilgesnės.

Kitus kartus aš tepdavau tikrai mažą kiekį ir tik ant galiukų. Kur kas geriau. Iš esmės, tai nepasakyčiau, kad priemonė labai labai skiriasi nuo tipinių aliejukų, gal kiek koncentruotesnė ir stipresnio dekoratyvinio poveikio. Be to neprifarširuota kvapų. Įtariu, bet neturiu kaip išbandyti, ypač pasiteisintų naudojančioms tiesintuvus.

Vienas nepatogumas – kažkur laikyti prakirptą ampulę, o šiaip, jei nesibaidote silikonų, turite pažeistus plaukus, tai pamėginkite. Čia tokia greita pagalba, kaip ir gerai maskuojanti pudra prieš svarbų vakarėlį.

Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite fizinėse “Vitrina” parduotuvėse ir internete. Pakuotė kainuoja 10 EUR.

Originalų tinklaraščio įrašą galite rasti :  http://www.venividi.lt/straipsniai/apzvalga-salerm-modeliavimo-skystis-atstatantis-plauku-galiukus-salermvital/

Please log in to rate this article

Share this content

Add a comment

 (with http://)