Luxury, 100ml

Kodas: G440002

Prekės ženklas: Green light

Luxury, 100ml

0 1 2 3 4 126 Atsiliepimai 

Green Light "Luxury" plaukus dažantis kremas

Kaina 6,46 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Nauja Keratin shot šampūnas, 10ml...

Kodas: R182S

Prekės ženklas: Salerm

Keratin shot šampūnas, 10ml + Deep impact kaukė, 10ml

0 1 2 3 4 40 Atsiliepimai 

Keratin shot šampūnas, 10ml + Deep impact kaukė, 10ml

Kaina 0,96 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Nauja SALERM+LASHES MULTIPLIER BLACK

Kodas: RBMASK02

Prekės ženklas: Salerm professional makeup

SALERM+LASHES MULTIPLIER BLACK

0 1 2 3 4 130 Atsiliepimai 

Blakstienų tušas tobulai užriečia, ilgina ir tankina, todėl blakstienos akimirksniu tampa ryškiai juodos.

Kaina 9,01 €
Daugiau
Yra sandėlyje
New Salerm Vison

Kodas: svfc1

Prekės ženklas: Salerm

New Salerm Vison

0 1 2 3 4 32 Atsiliepimai 

Plaukus dažantis kremas

Kaina 5,37 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Biokera Arganology -...

Kodas: R1710A

Prekės ženklas: Salerm

Biokera Arganology - Serumas stipriai atstatantis pažeistus plaukus ir jų galiukus

0 1 2 3 4 28 Atsiliepimai 

Serumas stipriai atstatantis pažeistus plaukus ir jų galiukus

Kaina 2,55 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Visos daugiausiai perkamos
Apžvalga: deguoniui pralaidus ORLY nagų lakas Breathable

Apžvalga: deguoniui pralaidus ORLY nagų lakas Breathable

- Categories : Naujienos
star
star
star
star
star

Šiandien mane kankina mieguistumas, regis krisčiau į lovą ir miegočiau visą dieną. Tad nusprendžiau parašyti, kokią apžvalgą. Taip jau yra, kad bloginti aš visada turiu ūpo. Na, tik kartais baigiasi nuotraukos, o joms daryti būna sutrukdo nepalankios sąlygos ar tingulys. Tačiau rašyti norisi beveik nuolatos ir turiu save stabdyti :). Ir ką nors papasakojusi aš kažkaip nejučia įsivažiuoju ir į darbus. Nes kitaip tik snūduriuoju. Žodžiu, Veni Vidi yra tonizuojantis reikalas.

Neseniai gavau pasiūlymą išbandyti įdomų, orui pralaidų, nagų laką iš “Orly”. Puoliau skaityti kas čia per įdomybė.

Išsamusis aprašymas:

Skirtingai nuo kitų nagų lakų, kurie taip pat sukuria apsaugą nagui, Orly „Breathable“ pasižymi išskirtine deguoniai pralaidžia formule, kuri užtikrina optimalų nago plokštelės drėgmės palaikymą.

Nauja technologija leidžia nagui kvėpuoti t. y., praleidžia deguonį ir atsižvelgiant į natūralią nago fiziologiją palaiko drėgmės balansą. Ji panaši į kontaktinių lešių technologija, kuri leidžia drėgmei judėti pirmyn ir atgal ir tuo pačių užtikrinti ilgesnį nagų lako išsilaikymą, spartesnį nago augimą bei bendrai sveikesnę nago plokštelės būklę.

Nago plokštelės kvėpavimą užtikrinanti formulė apsaugo nuo drėgmės pertekliaus ir taip pagerina nagų lako sukibimą su nagu. Pati nagų lako formulė primena porėtą tinklą, kuris leidžia laisvai cirkuliuoti vandeniui, nepažeidžiant viršutinio nagų lako sluoksnio.

Orly „Breathable“ nagų lakas turi ne tik išskirtinę deguonies technologiją, bet ir pasižymi tokiomis sudedamosiomis dalis kaip: argano aliejus, provitaminas B5, Vitaminas C dėl kurių nagai yra labiau drėkinami, tampa tvirtesni ir greičiau auga.

Šis nagų lakas ne tik stiprina ir apsaugo nagus, bet ir vienu žingsniu padengia nago plokštelę baziniu, spalvos ir viršutiniu nagų lako sluoksniais.

Orly „Breathable“ nagų lakas savo formulėje neturi šių komponentų: Dibutyl Phthalate (DBP), Toluene, Formaldehyde, Camphor, Formaldehyde Resin, TPP/TPHP, MEHQ, Paraben, Gluten, Animal Derived Ingredients

Visko daug, bet sutrumpinus gaunasi taip: nagų lakas neturi didžiausių piktuoliu sudėtyje, yra pralaidus orui ir dėl to mažiau kenkia nagui bei jį naudojant nereikalingas bazinis ir viršutinis sluoksnis.

“Orly” buteliukai visada patogūs. Šepetėlis gana platus, su guminiu koteliu, todėl nesprūsta, patogus laikyti. Nulakuoti vieną platesnę nago plokštelę galiu vos pora brūkštelėjimų. Mažyliui užtenka vos vieno perbraukimo. Gražiai spalvai išgauti (beje manoji šaltibarštinė vadinasi “Give Me A Break”, kaip tik tinka tarpušvenčiu) reikia dviejų sluoksnių. Džiūna gana greitai.

Aš esu pripratusi prie dviejų kraštutinumų: nenaudoju super topo, tai visi lakai man laikosi tik vieną dieną; naudoju super topą ir lakai laikosi 5-7 dienas.

Žinoma, aš pradžioje pamėginau nenaudoti top sluoksnio. Na ir ką… Vakare nagu snusilakavau, o ryte jau atsikėliau su apsitrynusiais kraščiukais bei aptrupėjausiais rodomaisiais pirštais. O juk naktį nei namus tvarkiau, nei indus ploviau, nei sienas nagais braižiau… Miegojau. Lyg ir. Kažkaip paskaičius tuos šaunius aprašymus lyg ir nesinori užtepti kažkokį sluoksnį ir sugadinti pralaidumą orui. Bet, o ką daryt? Kitaip man lakas nesilaiko. Ką gi, traukiu tą stebuklą, kuris, beje, irgi yra iš ORLY ir užėmė pirmą vietą mano metų nagų priežiūros top trejetuke.

Su juo man nagų lakas laikosi 4-6 dienas.

Kokios išvados?  Pats vienas “Breathable” manęs netenkina, nors spalva pigmentuota, dengiasi tolygiai, pakanka vos poros sluoksnių, džiūna greitai. Su papildomu viršutiniu sluoksniu priekaištų neturiu, o tai, kad teigiama, jog sudėtyje nėra folmardehido ir kitų blogių, man patinka.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite “Vitrina Pro” parduotuvėse ir internete. Kaina – 8.99 EUR už 18ml.

Originalų tinklaraščio įrašą galite rasti :  http://www.venividi.lt/straipsniai/apzvalga-deguoniui-pralaidus-orly-nagu-lakas-breathable/

Please log in to rate this article

Share this content

Add a comment

 (with http://)