Luxury, 100ml

Kodas: G440002

Prekės ženklas: Green light

Luxury, 100ml

0 1 2 3 4 77 Atsiliepimai 

Green Light "Luxury" plaukus dažantis kremas

Kaina 6,46 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Nauja Keratin shot šampūnas, 10ml...

Kodas: R182S

Prekės ženklas: Salerm

Keratin shot šampūnas, 10ml + Deep impact kaukė, 10ml

0 1 2 3 4 37 Atsiliepimai 

Keratin shot šampūnas, 10ml + Deep impact kaukė, 10ml

Kaina 0,96 €
Daugiau
Yra sandėlyje
New Salerm Vison

Kodas: svfc1

Prekės ženklas: Salerm

New Salerm Vison

0 1 2 3 4 19 Atsiliepimai 

Plaukus dažantis kremas

Kaina 5,37 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Biokera Arganology -...

Kodas: R1710A

Prekės ženklas: Salerm

Biokera Arganology - Serumas stipriai atstatantis pažeistus plaukus ir jų galiukus

0 1 2 3 4 20 Atsiliepimai 

Serumas stipriai atstatantis pažeistus plaukus ir jų galiukus

Kaina 2,55 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Color reverse - Dažytų...

Kodas: R843

Prekės ženklas: Salerm

Color reverse - Dažytų plaukų spalvos nuėmėjas

0 1 2 3 4 28 Atsiliepimai 

Dažytų plaukų spalvos nuėmėjas

Kaina 7,85 €
Daugiau
Yra sandėlyje
Visos daugiausiai perkamos
Apžvalga: CND Creative play gelinis lakas (Steel the Show), bazė ir topas

Apžvalga: CND Creative play gelinis lakas (Steel the Show), bazė ir topas

- Categories : Naujienos
star
star
star
star
star

Kiekviena diena yra pamokanti. Šios dienos pamoka yra labai paprasta: dairykis per petį nes turi bailių priešų :). Pasalūnai visada yra truputį juokingi :). Visgi, gyventi tapo kiek įdomiau. Tai švęsdama ir vėl nusilakavau nagus. Paprastai aš tą vis atidėlioju.

Jau senokai nebuvau išbandžiusi kažko naujo gelinių lakų srityje. Labai vilioja “Didier”, bet nueiti tuos kelis šimtus metrų iki studijos pritingiu, mėgstu pirkti anonimiškiau, o internetinį apsipirkimą pristabdo tai, kad atveža tik kurjeriai. Šiaip jau nebebijau jų, bet mane trikdo tai, kad negaliu tiksliai planuoti laiko. Kad ir nesenas pavyzdys. Pirkau trečiadienį vokiškame “Amazone” dovaną vyrui. Buvo parašyta, kad atveš penktadienį. Na, dar pagalvojau, kad tą dieną neturiu rimtų reikalų ir galiu laukti namuose. Bet kur tau… Dovana iš užsienio jau kitą rytą buvo Lietuvoje (diena anksčiau), o  kurjeris paskambino tik tada, kai eilinį kartą nerado per kur įeiti į laiptinę. Tiek to laiko planavimo. Tad dovanas mielai priimu visais būdais, o pati perku tik taip, kaip man patogu :).

Ir tuo metu, kol aš svajojau įsigyti kažkokią naują spalvą, pasiūlymas pats atėjo iš “Vitrina Pro”. Nauji “CND Creative play” lakai! Bandom!

Šiek tiek teorijos apie visą trijulę:

“CND Creative Play GEL basecoat”.
Lako pagrindas sukurtas suteikti tvirtą pirmąjį sluoksnį. Užtikrina lengvą CREATIVE PLAY™ gelinio lako pašalinimą nuo natūralaus nago, teisingai naudojant gryną acetoną ar OFFLY FAST™ drėkinantį lako nuėmėją.
Išlieka 14 dienų.

Sudėtis:Di-HEMA trimetilheksilio dikarbamatas, HEMA, celiuliozės acetato butiratas, izobornilo metakrilatas, hidroksicikloheksilfenilketonas, trimetilbenzoil difenilfosfino oksidas, glikolio dimetakrilatas, BHT, Bis (metakrilioksi-etilo) fosfatas, hidrochinonas, violetinė 2 (CI 60725) .

“CND Creative Play GEL” nagų lakas.
Tai ypatingai intensyvios spalvos sluoksnis, skirtas antram CREATIVE PLAY™ gelinio lakavimo sistemos žingsniui – spalvos padengimui. Platus sodrių spalvų asortimentas ir 10 galimų tekstūrų: kreminė, holografiniai blizgučiai, metaliko, metaliko blizgučiai, mikro blizgučiai, maišytų spalvų blizgučiai, perlamutras, atlasinis, blizgus, pereinamas.

Sudėtis:Di-HEMA trimetilheksildikarbamatas, HEMA, hidroksipropilas Metakrilatas, polietileno tereftalatas, PEG-9 Dimetakrilatas, polibutileno tereftalatas, titanas Dioksidas (CI 77891), ultramarinai (CI 77007), manganas  Violetinė (CI 77742), raudona 27 (CI 45410), aliuminio kalcis Natrio silikatas, trimetilbenzoil difenilfosfino oksidas, Etilacetatas, butilo acetatas, sintetinis fluoroflogopitas, Žėrutis, molis, akrilatas, kopolimeras, izopropilo alkoholis, Kalcio aliuminio borosilikatas, hidroksicikloheksilfenilas Ketonas, etileno / VA kopolimeras, poliuretanas-33, silicio dioksidas, Izobutilfenoksi epoksidinė derva, BHT, poliuretanas-11, alavas Oksidas, hidrochinonas, p-idroksianizolas. Gali būti: ežero raudona 7 (CI 15850), mėlyna 1 (CI 42090), Geltonas 5 (CI 19140), geležies oksidai (CI 77491),  Aliuminio milteliai (CI 77000), raudonasis 6 ežeras (CI 15850), geltonasis 10 ežeras (CI 47005), Chromo oksido žali (CI 77288), juoda 2 (CI 77266) [nano], raudona 34 (CI 15880), geležies oksidai (CI 77492), karminas (CI 75470), Violetinė 2 (CI 60725).

“CND Creative Play GEL topcoat”.
Ypatingai blizgus CREATIVE PLAY™ viršutinis gelinio lakavimo sistemos sluoksnis, sukurtas užbaigiamajam žingsniui ir lako apsaugai. Manikiūras išlieka 14 dienų. Skirtingai nei kitų gamintojų, šis viršutinis sluoksnis pašalinamas nenaudojant grubių įrankių, nereikia nudildyti.

Sudėtis: Di-HEMA trimetilheksilio dikarbamatas, HEMA, Hidroksipropilmetakrilatas, trimetilbenzoilas, Difenilfosfino oksidas, hidroksicikloheksilfenilas Ketonas, Violetinė 2 (CI 60725), p-hidroksianizolas, Hidrochinonas.

CND Creative Play Gel basecoat naudojimas: 
• Pradėkite nuo nago plokštelės paruošimo. Įsitikinkite, kad ji švariai nuvalyta ir tinkamai paruošta.
• Sukratykite buteliuką.
• Tepkite ploną sluoksnį CREATIVE PLAY™ gelinio lako pagrindo ir palaikykite CND™ LED Lempoje* 20 sekundžių.
• Tuomet tepkite ploną, tolygų pasirinktos CREATIVE PLAY™ gelinio lako spalvos sluoksnį ir palaikykite CND™ LED Lempoje** vieną minutę.
• Užtepkite antrą spalvos sluoksnį, kartodami paskutinį žingsnį.
• Tepkite ploną CREATIVE PLAY™ gelinio lako viršutinį sluoksnį ir palaikykite CND™ LED Lempoje** vieną minutę.
• Pašalinkite lipnų sluoksnį, nesipūkuojančia servetėle, impregnuota 99% izopropilo spiritu.
* Jei naudojate CND™ UV Lempą, laikykite 30 sekundžių.
** Jei naudojate CND™ UV Lempą, laikykite 2 minutes.

Aš pasirinkau labai įdomią spalvą – #454 Steel the Show. Kaip matote aprašyme, šie lakai yra kelių užbaigimų. Maniškis – kreminis, tai yra be jokių blizgučių ar perlamutro. Spalva man primena Lietuvą. Toks tipinis dangus, kurį mes matome beveik kiekvieną dieną, ar ne? Jei išvažiuočiau gyventi į šiltus kraštus, galėčiau pasiimti kaip nostalgišką prisiminimą apie tėvynę.

Visai šiai trijulei aš galiu sakyti tik pagiriamuosius žodžius. Bazė ir topas patogūs naudoti tuo, kad pavyksta užtepti tikrai ploną sluoksnį, kuris nesitraukia nuo nago pakraščių. Plonumas yra labai svarbus, jei norite, kad manikiūras ilgai laikytųsi, taip pat sluoksnio storis įtakoja ir estetinį vaizdą. Juk niekas nenori gumbelio ant nagų.

Spalva irgi yra viena tų, kurios nesukelia problemų. Pvz., paskutinis mano pirktas lakas buvo no namegeltona spalva. Buteliuke ir ant šepetėlio atrodė labai pigmentuota, tačiau net po 4 sluoksnių persišvietė nago plokštelė. Tokių lakų tiesiog nemyliu. “CND Creative Play” per du sluoksnius pasidengia visiškai be problemų. Lygiai, gražiai ir nepersišviečia.

Turiu pasakyti, kad aš gelinį laką pašalinu taip kaip nerekomenduojama. Tačiau bandymo vardan nusipirkau acetono ir porą nagų patirpinau. Viršutinį sluoksnį vos vos pašiaušiau popierine dilde. Lakas suminkštėjo ir lengvai nusistūmė po 6 minučių. Sakyčiau gana greitai.

Apie patvarumą. Kadangi aš nagų nešiaušiu, tai žinau, kad 14 dienų lako tikrai nedėvėsiu. O ir nenoriu, nes jau po 5 dienų man atauga tiek, kad nebegražu.

Po 8-9 dienų aš jau nebegaliu žiūrėti ir noriu pašalinti. Būtent tiek man laikosi geri geliniai lakai dengti ant nešiaušto nago. Šis taip pat. Per tą laiką paviršius nepraranda blizgumo.

Jie topas ir bazė yra tokie neutralūs produktai, turiu ir kitų gerų, tai pats spalvotas lakas vienareikšmiškai labai patiko. Mano dėžutėje ne daug tokių, kuriais galiu nusilakuoti greitai ir be vargo bei 4 sluoksnių. Bet kalbu tik apie šią spalvą. Visi žinome, kad kartais nuo jos labai daug priklauso.

Jei kas nors jau spėjote išbandyti, būtinai parašykite ar patiko, ypač jei mėginote šviesesnius atspalvius.


Įvertinimas:

Naudinga: Lakų ieškokite fizinėse “Vitrina Pro” parduotuvėse bei internete: bazėlakasviršutinis sluoksnis. Visos priemonės kainuoja po 13.95 EUR už 15ml.

Originalų tinklaraščio įrašą galite rasti :  http://www.venividi.lt/straipsniai/apzvalga-cnd-creative-play-gelinis-lakas-spalva-454-steel-the-show-baze-ir-topas/

Please log in to rate this article

Share this content

Add a comment

 (with http://)